XXVI Aukcja Dzieł Sztuki

(24.10.2013 godz. 23:00)

Justyna JASZCZEWSKA,Konie/Kętrzyn 2009 , sucha pastel, 70 x 100 cm

Cena wywoławcza:

1400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Radosław ZAREMBA ,„Za co można kupić punkt? Tylko za nieskończoność”, 2008 , linoryt, papier, 57 x 45,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiesław JANASZ ,Z cyklu „Portrety” , naciek gorący, tektura, akryl, 42 x 34 cm

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Emilia CZYŻ-KĘDZIERSKA ,Bociany , olej, płótno, 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz Mieczysław JANIKOWSKI ,Kompozycja , olej, tektura, 57,5 x 49 cm

Tadeusz Mieczysław JANIKOWSKI

(1912 Zaleszczyki na Kresach Wschodnich - 1968 Kraków)

Cena wywoławcza:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Janusz KAPUSTA ,Człowiek z drzewem , rysunek, papier, 24 x 19,5 cm

Janusz KAPUSTA

(ur. 1951 Zalesie Małe)

Człowiek z drzewem

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Paweł (Павел) Andriejewicz Fiedotow (Андреевич ФEДOTOB) ,Rozmowa , rysunek, papier, 21 x 17,5 cm świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz PODSADECKI ,Martwa natura , olej, tektura, 31 x 35,5 cm

Kazimierz PODSADECKI

(1904 Zbierzów - 1970 Kraków)

Martwa natura

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Martwa natura z dzbankiem, około 1940-1950 , olej, płótno, 43 x 61,5 cm

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni de BRADÉ ,Staw z łabędziem , olej, płótno dublowane, 44 x 54 cm

Antoni de BRADÉ

(1887 Warszawa - 1973 Świdnica (?))

Staw z łabędziem

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław ŻURAWSKI ,Nad Bałtykiem , olej, tektura, 35 x 50 cm

Stanisław ŻURAWSKI

(1889 Kowno - 1976 Kraków)

Nad Bałtykiem

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Błażej IWANOWSKI ,Park, 1954 , olej, tektura, 30 x 40 cm

Błażej IWANOWSKI

(1889 Jabłonna - 1966 Warszawa)

Park, 1954

Cena wywoławcza:

1400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kasper POCHWALSKI ,Pejzaż z drogą, około 1935 , olej, tektura, 38 x 34,5 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan RYKAŁA ,Pejzaż tatrzański, 1921 , olej, tektura, 23 x 30 cm

Jan RYKAŁA

(1883 Kraków - 1943 Zakopane)

Pejzaż tatrzański, 1921

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef JAROSZ ,Zamek w Będzinie , olej, tektura, 46 x 58,5 cm

Józef JAROSZ

(1890 Rososzka - 1966 Zalesie Dolne)

Zamek w Będzinie

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz LAUTERBACH ,Pejzaż , olej, płótno, 25 x 40 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jadwiga GAŁĘZOWSKA-MALINOWSKA ,Lugano, 1912 , akwarela, papier, 34,5 x 28 cm w świetle passe-partout

Jadwiga GAŁĘZOWSKA-MALINOWSKA

(1876 Warszawa - 1948 Kraków)

Lugano, 1912

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Edward MATUSZCZAK ,Pociąg , olej, tektura, 29 x 35,5 cm

Edward MATUSZCZAK

(1906 Tymbark - 1984 Paryż)

Pociąg

Cena wywoławcza:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław DYBOWSKI ,Kościół na Pęksowym Brzysku , olej tektura, 37,5 x 46 cm

Cena wywoławcza:

1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Lech JAKUBIAK ,Nad jeziorem, 1970 , olej, płótno, 66 x 73,5 cm

Lech JAKUBIAK

(ur. 1932 Krośniewice)

Nad jeziorem, 1970

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz KRÓLIKOWSKI ,Pejzaż z jeziorem Nidzkim , olej, płótno, 46,5 x 55 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk DIETRICH,Kościół Mariacki w Krakowie, 1934 , olej, tektura, 39,5 x 29 cm

Henryk DIETRICH

(1889 Wysoka k. Lublina - 1948 Kraków)

Kościół Mariacki w Krakowie, 1934

Cena wywoławcza:

1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michalina KRZYŻANOWSKA ,Ruiny kościoła pod wezwaniem Św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, około 1945 , olej, płyta, 30,5 x 42,5 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz WALKOWSKI ,Kwiat w wazonie , olej, tektura, 41,5 x 38 cm

Tadeusz WALKOWSKI

(1891 Żółcz - 1944 Tarnów)

Kwiat w wazonie

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander MANN ,Salon w willi "Ave" w Konstancinie, około 1920- 1925 , olej, dykta, 40 x 28,5 cm

Aleksander MANN

(1869 Warszawa - 1929 Konstancin koło Warszawy)

Salon w willi "Ave" w Konstancinie, około 1920- 1925

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erich STEYER ,Pejzaż górski – Sudety , olej, tektura, 27 x 35 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erich STEYER ,Wnętrze lasu , olej, tektura, 27 x 35 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Władysław ROSSOWSKI ,Widok na Kalwarię, 1888 , olej, płótno, 42 x 52,5 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jonasz STERN ,Martwa natura , olej, płótno, 40 x 60,5 cm

Jonasz STERN

(1904 Kałusz - 1988 Zakopane)

Martwa natura

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jonasz STERN ,Pejzaż górski z cerkwią , olej, papier, 26 x 40 cm w świetle passe-partout

Jonasz STERN

(1904 Kałusz - 1988 Zakopane)

Pejzaż górski z cerkwią

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Katedra , olej, płyta, 125 x 98 cm

Konstanty MACKIEWICZ

(1894 Małoryta koło Brześcia nad Bugiem - 1985 Łódź)

Katedra

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Rdza , olej, płótno, płyta, 126 x 179 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Rdza

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Konstanty MACKIEWICZ ,Kobieta z dzieckiem , olej, płótno naklejone na płytę, 119 x 97 cm

Konstanty MACKIEWICZ

Kobieta z dzieckiem

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk WÓJCIK ,Pejzaż z nad Soliny , olej, płótno, 62 x 74 cm

Henryk WÓJCIK

(1920 Sosnowiec - 2009 Kraków)

Pejzaż z nad Soliny

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz STYKA ,Lwy, około 1915-1920 , olej, płótno, 51 x 76 cm

Tadeusz STYKA

(1889 Kielce - 1954 Nowy Jork)

Lwy, około 1915-1920

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Figurka Budda Guayyin , brąz złocony, wys. 25 cm

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan PIENIĄŻEK ,Górska wieś, 1927 , olej, tektura, 35 x 50 cm

Stefan PIENIĄŻEK

(1888 Kraków - 1958 Warszawa)

Górska wieś, 1927

Cena wywoławcza:

1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wei To - Obrońca Dharmy , drewno, wys. 50 cm

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rzeźba wojownik, Japonia , brąz patynowany, wys. 54 cm

Cena wywoławcza:

18500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt SIDOROWICZ ,Pejzaż, 1874 , olej, płótno, 27 x 40 cm

Zygmunt SIDOROWICZ

(1846 Lwów - 1881 Wiedeń)

Pejzaż, 1874

Cena wywoławcza:

38000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

38000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Wrzosowisko , olej, płótno, 65 x 95 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Wrzosowisko

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Samuel HIRSZENBERG ,Bankier żydowski liczący pieniądze , pastel, tektura, 76 x 55 cm

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Starość, 1918 , olej, sklejka, 40 x 73,5 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Starość, 1918

Cena wywoławcza:

29000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

29000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz KOKIETEK ,Polowanie , olej, płótno, 60,5 x 80,5 cm

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Krzyż przydrożny, 1929 , olej, sklejka, 55 x 37,5 cm

Stanisław CZAJKOWSKI

(1876 Warszawa - 1954 Sandomierz)

Krzyż przydrożny, 1929

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Krzyż we wsi, 1946 , olej, sklejka, 55 x 35 cm

Stanisław CZAJKOWSKI

Krzyż we wsi, 1946

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław DĄBROWSKI ,Kaczeńce w wazonie , olej, tektura, 50 x 70 cm

Stanisław DĄBROWSKI

(1882 Krosno - 1973 Kraków)

Kaczeńce w wazonie

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfons KARPIŃSKI ,Róże w wazonie , olej, tektura, 46,5 x 57 cm

Alfons KARPIŃSKI

(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Róże w wazonie

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt SCHRETER (Szreter),Pejzaż , olej, płyta, 50,5 x 62 cm

Zygmunt SCHRETER (Szreter)

(1886 Łódź - 1977 Paryż)

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

13000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt SCHRETER (Szreter),Kwiaty w wazonie , olej, płótno, 62 x 47,5 cm

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Potyczka , olej,deska, 21,5 x 23,5 cm

Antoni TRZESZCZKOWSKI

(1902 Warszawa - 1977 Warszawa)

Potyczka

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jerzy KOSSAK ,Ułan pojący konia , olej, sklejka, 31,5 x 40 cm

Jerzy KOSSAK

(1886 Kraków - 1955 Kraków)

Ułan pojący konia

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander AUGUSTYNOWICZ ,Portret młodego górala, 1914 - 1921 , akwarela, papier, 68 x 48 cm w świetle passe-partout

Aleksander AUGUSTYNOWICZ

(1865 Iskrzynia koło Krosna - 1944 Warszawa)

Portret młodego górala, 1914 - 1921

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zdzisław PRZEBINDOWSKI ,Sianokosy , akwarela, karton, 48 x 61 cm

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks Michał WYGRZYWALSKI ,Dziewczyna orientu , olej, tektura, 41 x 34 cm

Feliks Michał WYGRZYWALSKI

(1875 Przemyśl - 1944 w drodze do Rzeszowa)

Dziewczyna orientu

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Portret królowej Ludwiki Marii Gonzagi* , olej, płótno, 86 x 66 cm

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław Ignacy WITKIEWICZ - WITKACY ,Portret księcia Aleksandra Fryderyka Radziwiłła, 1918 , pastel na papierze beżowym, 50 x 46,5 cm

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

38000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

38000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef PANKIEWICZ ,Łodzie w porcie w Saint-Tropez, 1909 , olej, płótno, 33,5 x 44 cm

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

60000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI ,Polowanie , olej, deska, 54 x 29,5 cm

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI

(1861 Warszawa - 1926 Warszawa)

Polowanie

Cena wywoławcza:

70000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

70000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fragment wazonu znakowanego "AR", Miśnia 1725-1730 , wys. 23,3 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Gesualdo GATTI ,Rzeźba, Zaloty , brąz patynowany, wys. 41 cm; szer. podstawy; 17cm

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Samuel BARDET ,Para świeczników, Augsburg, 1757-1769 , srebro, waga: 580 g; wys. 21,5 cm; średnica podstawy: 14 cm

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

60000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

60000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Moździerz - wiwatówka, Europa Środkowa, koniec XVII w. , stal, wys. 16,5 cm, średnica podstawy: 8 cm, średnica końca lufy: 5,5 cm

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Moździerz - wiwatówka, Polska (Śląsk?), 1831 , żeliwo, wys. 26 cm, średnica podstawy: 16 cm, średnica końca lufy: 12 cm

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Matka Boska „Skarbiaszka”, około 1800 , tempera, deska, złocenia, 30,5 x 26,5 cm

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona - Św. Mikołaj, Rosja około 1850 , tempera, deska, złocenia, 31 x 26,5 cm

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)