Wnętrze lasu
(1887 - 1982) |
olej, tektura |
27 x 35 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Erich Steyer 920 |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVI Aukcja Dzieł Sztuki | 2013-10-24 19:00:00 | 27 | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |