Polowanie
(1861 Warszawa - 1926 Warszawa) |
olej, deska |
54 x 29,5 cm |
sygnowany po prawe stronie u dołu: M. G. Wywiórski | Monachjum na odwrocie nalepka: No. | Artist Wywiorsky H.21| W.14 | Title | Owner … na odwrocie na desce napis: 1878 ….. das Jëgers
Cena uzyskana Hammer price |
XXVI Aukcja Dzieł Sztuki | 2013-10-24 19:00:00 | 59 | 70000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 70000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |