logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


XIX Aukcja

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Nr kat.
Nr kat
Tytuł
title
Autor/Wytwórnia
artist/factory
Technika
technique
Wymiary
measurements
Cena wywoławcza
Starting bid
Cena uzyskana
Hammer price
1Krajobraz I, 1999 Andrzej PIETSCH
akwaforta, akwatinta, papierpapier 35,5 x 32,5 cm; kompozycja 23 cm x 22,3 cm;
400.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
400.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2Talerz dekoracyjny z kompozycją według Rembrandta
DELFT De Porceleyne Fles
fajans malowany podszkliwnie kobaltemśrednica 42 cm, wysokość 7 cm
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3Chrystus Frasobliwy, 1968 Wlastimil HOFMAN
olej, płótno75 x 61 cm
6500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
8500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4Wazonik ze szkła powlekanego dekorowany motywem czeremchy
EMILE GALLÉ
szkło warstwowe, powlekane, matowione, trawionewysokość: 8 cm
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
5Wazonik ze szkła powlekanego z motywem kwitnącego pełnika*
EMILE GALLÉ
szkło warstwowe, powlekane, matowane, trawionewysokość 13 cm
2300.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
6Pojemnik z przykrywką dekorowany w motywy arabeskowe, Francja, około 1880 - 1890
Francuska Wytwórnia srebra. Znak Minerwy
szkło mleczne, z dekoracją emaliową na powierzchniwysokość 15,5 cm (z przykrywką), średnica 13 cm
3200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
7Pastuszek z owcami, 1892 Teodor AXENTOWICZ
olej, deska35 x 27cm
25000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
8Studium portretowe dziewczyny Roman KOCHANOWSKI
olej, płótno naklejone na tekturę40 x 29,5 cm
14000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
9Kawaleria, Szarża ułanów Eugeniusz GEPPERT
akwarela, papier50,5 x 70,5 cm
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
10Zygmunt III, król Polski, z orderem Złotego Runa, około 1900 Malarz akwarelista
akwarela, papier78 x 57 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
11Amfiteatr – arena w Weronie (Anfiteatro detto l`Arena di Verona), 1744 Dionigi VALESI
akwaforta wykończona rylcem, odbita z dwóch płyt; papier żeberkowy gruby weneckipłyty 735 x 492 mm i 734 x 497 mm
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
12Prymule, 1923 Ignacy PIEŃKOWSKI
olej, tektura69,5 x 49 cm
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
13Studium portretowe młodej dziewczyny Piotr STACHIEWICZ
pastel, papier47,3 x 53,3 cm
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
14Portret kobiety Wilhelm WACHTEL
pastel, papier47 x 42,5 cm
1200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
15Szlachcic polski Włodzimierz TETMAJER
akwarela, papierkompozycja w owalu 19 x 14,7 cm na papierze 32 x 27 cm
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
16Pas utworzony z 9 ogniw w formie rozet
Wytwórnia nieznana
srebro, złocone, kameryzowane turkusami i dekorowane czarna emalią; 9 rozet, 8 skuwek, 6 kaboszonów oraz łańcuchy naszyte na aksamit długość pasa 84 cm, szerokość największej rozety 6,8 cm; długość dwóch elementów stanowiących ruki: 23 i 43 cm
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
11000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
17Martwa natura z dzbankiemLeon ORMEZOWSKI
olej, płótno50 x 61 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
18Kwiaty w wazonie Ignacy HIRSZFANG
akwarela, papier59 x 48 cm
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
19Filiżanka, około 1715-1719*
MIŚNIA
porcelana, malowana złotem i czerwoną farbą, dekoracja reliefowawysokość 8 cm, średnica 6,2 cm;
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
20Pojemnik w formie leżącej owieczki, około 1750
MIŚNIA
porcelana malowana naszkliwniewysokość 12,5 cm
18000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
21Szkatułka drewniana na listy, początek XIX wieku
Wytwórnia włoska
drewno malowanewymiary: 8 x 15 x21 cm
6500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
6500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
22Salaterka o 16-listnym wykroju krawędzi, około 1820
KORZEC
porcelana malowana naszkliwnieśrednica 22,2 cm; wysokość 6 cm
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
23Para waz z dekoracją kwiatową, około 1800-1805
KORZEC
porcelana malowana naszkliwniewysokość z przykrywą 40,5 cm; szerokość 20 cm
70000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
75000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
24Akt Józefa KRATOCHWILA – WIDYMSKA
olej, tektura70,5 x 105 cm
11500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
25Akt - Zaczytana Józefa KRATOCHWILA – WIDYMSKA
olej, tektura71,5 x 94 cm
11500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
26Portret śpiewaczki, Janiny Smotryckiej*, 1908 Bolesław NAWROCKI
olej, płótno101 x 84 cm
19500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
35000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
27Rozmowa przy winie, 1890 Jan Czesław MONIUSZKO
olej, płótno47,8 x 71 cm
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
28Sanna Czesław WASILEWSKI (ZYGMUNTOWICZ)
olej, płótno46,5 x 77,5 cm
11000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
29Pejzaż morski, około 1930 Czesław ZNAMIEROWSKI
olej, płótno52 x 69 cm
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
30Łódź z żaglem, 1952 Witold MONASTYRSKI
olej, płótno61 x 83 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
31Herbaciane róże, 1963 Irena KNOTHE
akwarela, papier34 x 24 cm
1200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
32Maki, 1936 Ludwik TYROWICZ
tempera, tektura31 x 41 cm
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
33Dziewczyna w fotelu – akt na fotelu Roman SIELSKI
olej, płótno naklejone na tekturę69x 5 x 49,5 cm
8500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
11000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
34Plażowiczki na słońcu, 1959 Roman SIELSKI
olej, tektura33,5 x 50 cm
6500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
35Plaża - dziewczyna na huśtawce, 1970 Roman SIELSKI
olej, płótno54 x 80 cm
8500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
9000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
36Droga przez sad, 1936 Zenon KONONOWICZ
olej, tektura19,5 x 26 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
37Leśna droga Fryderyk KLOPFER
gwasz, akwarela, papier29,5 x 42,5 cm w świetle passe-partout
800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
38Pejzaż zakopiański, lata dwudzieste XX wieku Leon WYCZÓŁKOWSKI
akwarela, papier22,5 x 33,5 cm
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
39Widok na most Dębnicki w Krakowie, 1914 Leon WYCZÓŁKOWSKI
akwarela, papier39,5 x 59,5 cm
18000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
18000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
40Portret kobiety w profilu Karol ROGALSKI
pastel, papier47 x 40 cm w passe-partout
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
41Portret młodej kobiety w wieśniaczym stroju Kamila BUKOWSKA
olej, tektura67 x 4 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
42Martwa natura z kwiatami i owocami, około 1923 Henryk HAYDEN
olej, tektura33 x 40,5 cm
12000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
43Martwa natura z melonem i marchewką Władysław SZERNER
olej, płótno naklejone na płytę19 x 26 cm
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
44Konie na pastwisku Karol WIERUSZ-KOWALSKI
olej, tektura25 x 35,5 cm
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
45Konie przy wodopoju Karol WIERUSZ-KOWALSKI
olej, tektura24,5 x 35 cm
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
46Pijak, około 1927 Leopold GOTTLIEB
olej, płótno39,7 x 50,4 cm
12000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
47Brukarze Erno ERB
olej, płyta57 x 105 cm
9500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
48Pejzaż górski z cerkwią Jonasz STERN
olej, papier26 x 40 cm w świetle passe-partout
9000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
49U świętego dębu, 1964 Stanisław WOCJAN
olej, płótno69 x 40 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
50Patrol rosyjski, 1918 Tadeusz RYBKOWSKI
olej, płótno naklejone na tekturę20 x 29,5 cm
2800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
51Ułan Jerzy KOSSAK
olej, tektura31 x 23,5 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
52Przy zachodzie słońca, 1938 Stepan ŁUCYK
olej, tektura16,8 x 20 cm
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
53Przed deszczem, 1937 Stepan ŁUCYK
olej, tektura14 x 21 cm
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
54Kompozycja,1986 Jerzy NOWOSIELSKI
olej, deska22 x 30 cm
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
55W pracowni rzeźbiarza, przed 1857 Izabela (Elżbieta) DZIAŁYŃSKA
olej, deska20,7 x 17 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
11000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
56Po pojedynku Władysław BAKAŁOWICZ
olej, drewno27 x 22 cm
20000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
57Pejzaż z zagrodą wśród drzew Alfred NICKISCH
olej, tektura35,5 x 48,5 cm
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
5100.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
58Stare domy Mojżesz LEJBOWSKI
olej, płyta20 x 27 cm
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
59Pejzaż z rzeką Gertruda STAATS
olej, płótno42 x 56 cm
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
60Pejzaż letni, 1952Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI)
olej, płótno48 x 62 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
61Portret kobiety w tiulowym szalu Mieczysław REYZNER
olej, tektura35 x 25 cm
3800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
62Portret mężczyzny z bokobrodami, 1827 Malarz monogramista
pastel, papier50 x 39 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
63Martwa natura z różami Wacław BIELAWSKI
olej, tektura58 x 47 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
64Martwa natura z chryzantemą, 1933 Wacław BIELAWSKI
olej, tektura70 x 52 cm
9000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
65Samotne drzewa Iwan TRUSZ
olej, tektura22 x 35 cm
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
66Pejzaż ze sztafażemSeweryn BIESZCZAD
olej, płótno67 x 90 cm
12000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
67Zimowy pejzaż z chałupami Julian FAŁAT
akwarela, gwasz, tektura24 x 50 cm
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
12000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
68Zima na wsi, 1931 Artur KLAR
olej, tektura30 x 39,5 cm
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
69Kompozycja Alfred LENICA
gwasz, tektura54 x 100 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
70Kompozycja, 1971 Alfred LENICA
olej, płótno45 x 79 cm
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
71Kompozycja Alfred LENICA
olej, płótno48,5 x 84,5 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
72Ikona Zwiastowanie, Rosja, koniec XVIII wieku Pisarz ikon
tempera, złocenia, deska36 x 31,5 cm
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
73Ukrzyżowanie, około 1700 Malarz nieznany
lej, płótno naklejone na sklejkę27,5 x 18,5 cm
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
74„Wieś pod Warszawą”- widok na Warszawę z praskiego brzegu, 1920 Kazimierz Wiktor HOLLER
olej, tektura20 x 25 cm
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
75Widok z Wólki koło Lwowa Kazimierz ŁOTOCKI
olej, tektura18,5 x 24,5 cm
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
76Pejzaż z wysoką górą - ostańcem Rafał MALCZEWSKI
akwarela, papier24 x 35 cm
1900.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
77Pejzaż tatrzański, 1932 Józef NOWORYTA
akwarela, papier37 x 55 cm w świetle passe-partout
1200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
78W parku zimą Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI)
olej, tektura34,5 x 62 cm
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
79Wiejska zagroda w śniegu Wiktor KORECKI
olej, płótno61 x 92 cm
11000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
12000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
80Scena rodzajowa z Arabami Maurycy APFELBAUM
olej, tektura44,5 x 29,5 cm
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
81Mameluk w bitwie pod piramidami, 1923 Jan ROSEN
akwarela, papier52 x 43 cm
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
82Pranie dywanów, 1939 - 1945 Bolesław BAAKE
olej, tektura28 x 40 cm
800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
900.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
83Na drodze w rybackiej wiosce Salomon Leonardus VERVEER
olej, płótno54,7 x 70 cm
90000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
84Widok na wejście do Katedry Wawelskiej Stanisław TONDOS
akwarela, papier56 x 78 cm
13000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
13000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
85Róże w wazonie Kazimierz DZIELIŃSKI
olej, płótno72 x 53 cm
7000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
86Samotny stary wiatrak, 1954 Bronisław JAMONTT
sucha igła z akwafortą, papier21,1 x 26,8 cm
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
87Przy stole, 1930 Fryderyk Antoni HAYDER
sucha igła, papier sucha igła; 15,5 x 11 cm; papier 21 x 16,3 cm
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
88Staw w Borkach o zachodzie, 1939 Stanisław CZAJKOWSKI
olej, tektura24,5 x 32,5 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
89Pałac na Wyspie w Łazienkach, 1936 Stanisław CZAJKOWSKI
olej, tektura24,5 x 32,5 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
90Widok na Kolumnę Zygmunta i Katedrę w Warszawie Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec)
akwarela, papier20 x 16 cm w świetle passe-partout
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1800.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
91Ulica Świętojańska w Warszawie Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec)
akwarela, papier44 x 29 cm w świetle passe-partout
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
92Cztery Pejzaże z drzewami Bronisław JAMONTT
akwarele, papier1a) 31,6 x 23,5 w świetle passe-partout; 2b) 32 x 23,5 cm w świetle passe-partout; 3c) 31,6 x 23,5 w świetle passe-partout; 4d) 32 x 24 cm w świetle passe-partout;
4000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
93Wesele krakowskie, 1890 Juliusz KOSSAK
akwarela, jedwab w formie rozwartego wachlarza; na bokach tusz, akwarela, gwasz, papier45 x 85 cm; rozwarty wachlarz 35 x 68,5 cm w świetle passe-partout;
15000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
27000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
94Łodzie na przystani, początek lat dwudziestych XX wieku Jan RUBCZAK
olej, tektura31 x 41 cm
18000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
95Pejzaż krymski Iwan TRUSZ
olej, karton16 x 21 cm
4500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
96Akt siedzącej kobiety, 1911 - 1914 Maria ŁASZKIEWICZ
kredka, papier39 x 29 cm w świetle passe-partout
400.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
97Akt leżącej kobiety, 1911 - 1914 Maria ŁASZKIEWICZ
kredka, papier29 x 39 cm w świetle passe-partout
400.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
98Kwiaty w wazonie Jerzy FEDKOWICZ
ołówek, tusz, papier28,5 x 22 cm w świetle passe-partout
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
1700.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
99Róże Adolf (Abraham) BEHRMANN
olej, tektura33,5 x 30 cm
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
2300.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
100Tarnopol, 1897 Juliusz MAKAREWICZ
akwarela, papier32 x 50 cm
600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
101Miejski zaułek, 1935 Stanisław ZALEWSKI
akwarela, papier44 x 34 cm w świetle passe-partout
1500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
102Widok Warszawy od strony Pragi, pierwsza połowa XIX wieku* Malarz dziewiętnastowieczny
olej, płótno88 x 68 cm
25000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
103Portret młodej kobiety*, około 1790 Malarz - portrecista osiemnastowieczny
olej, płótno73 x 57 cm
18000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
104Portret kobiety w czepku, około 1820 Malarz - portrecista dziewiętnastowieczny
18000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
18000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
105Macierzyństwo* , 1928 Jerzy HULEWICZ
olej, tektura56 x 36 cm
45000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
51000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
106Para wazek dekoracyjnych z motywem centaurów, Francja początek XIX wieku
Francuska Wytwórnia srebra. Znak Minerwy
brąz patynowany, czerwony marmurwysokość 25,5 cm, średnica 12,5 cm
6600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
6600.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
107Triumf Galatei*/?/ Malarz wątków mitologicznych
olej, płótnoolej, płótno; 47 x 60 cm
12000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
108Relief - Maski Alfons KARNY
glinka13,5 x 19 cm
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
109Grupa figuralna Marchands de plaisirs au tourniquet* Étienne Maurice Falconet
WIEDEŃ
porcelana szkliwiona, barwnie malowana naszkliwniewysokość: 16 cm, szerokość podstawy 16,5 cm;
15000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
15000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
110Dwa dzbanki dekorowane sceną polowania na lisa, około 1820-1825
Wytwórnia angielska
kamionka delikatna, biała, relief, kobaltowe szkliwowys. 16 cm średnica 14 cm; wys.9,5 cm, średnica 8,5 cm;
3000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
111Kwiaty w wazonie Wojciech WEISS
olej, tektura47,5 x 31,5 cm
8000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
8500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
112Pejzaż nadmorski Stefan DOMARADZKI
olej, płótno54 x 65,3 cm
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
113Pejzaż, 1909 Amelia PALECZNA
olej, płótno33 x 41 cm
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
114Portret żony, 1936 Józef Kordian ZAMORSKI
olej, płótno51 x 31 cm
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
3500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
115Peonie Maria KOMIEROWSKA-MOŚCICKA
olej, płótno44 x 57 cm
1200.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
116Wnętrze lasu Henryk SZCZYGLIŃSKI
olej, tektura22,5 x 16 cm
1000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
117Wiosna Henryk SZCZYGLIŃSKI
olej, płótno50,5 x 64 cm
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
118Portret chłopca, 1934 Zygmunt WALISZEWSKI
olej, tektura25,5 x 20 cm
7000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
8300.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
119Pejzaż z samotnym wędrowcem Antoni (Anton, Antonie) WATERLO (WATERLOO)
akwaforta , papier12,7 x 20,7 cm
2500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
120Konstantynów w Podlaskiem*Antoni LEDÓCHOWSKI
litografia naklejona na zielony papier9 x 13,8 cm
2000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
121Martwa natura z białymi różami, 1918 Olga BOZNAŃSKA
olej, tektura38,5 x 50,5 cm
55000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
60000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
122Apollo i Marsjasz, druga tercja XVII wieku Malarz florencki
olej, płótno dublowane83,3 x 74,3 cm
20000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
123Prząśniczka Jan BUKOWSKI
olej, płyta80 x 60 cm
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
6000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
124Zwiad Feliks SYPNIEWSKI
olej, płótno32 x 50,5 cm
36000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
125Portret kobiety z mufką Józef MĘCINA-KRZESZ
olej, tektura69 x 50 cm
20000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
126Martwa natura z lampą i gruszkami, 1929 Zygmunt WALISZEWSKI
olej, płótno50,2 x 34,5 cm
10000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
17000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
127Kwiaty we wnętrzu na tle lustra, około 1920
olej, tektura30 x 37,5 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
5500.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
128Martwa natura z cukiernicą , około 1950 Władysław LAM
olej, płótno naklejone na tekturę35 x 48 cm
11000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
129Zagroda, 1937 Bertold Piotr OCZKO
olej, płyta50 x 60 cm
5000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
130Zegar kominkowy, Wiedeń, około 1815
obudowa brąz złoconywysokość 43 cm
17000.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl