Ukrzyżowanie, około 1700
lej, płótno naklejone na sklejkę |
27,5 x 18,5 cm |
nie sygnowany |
Scena Ukrzyżowania przedstawiona w wersji bardzo zawężonej, kiedy przy krzyżu ukazana zostaje jedynie postać Świętej Marii Magdaleny obejmującej stopy Chrystusa. Tło jest ciemne neutralne.
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 73 | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |