Malarz nieznany ,Ukrzyżowanie, około 1700 , lej, płótno naklejone na sklejkę, 27,5 x 18,5 cm

Ukrzyżowanie, około 1700

lej, płótno naklejone na sklejkę
27,5 x 18,5 cm
nie sygnowany
Scena Ukrzyżowania przedstawiona w wersji bardzo zawężonej, kiedy przy krzyżu ukazana zostaje jedynie postać Świętej Marii Magdaleny obejmującej stopy Chrystusa. Tło jest ciemne neutralne.

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XIX Aukcja2003-11-12 00:00:0073
6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)