Brukarze
(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów) |
olej, płyta |
57 x 105 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: E Erb na odwrocie nieczytelny napis: (...) 1940 |
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 47 | 9500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |