Róże
(1876 Ryga - 1942 getto w Białymstoku) |
olej, tektura |
33,5 x 30 cm |
sygnowany wzdłuż prawego boku u góry: Behrmann |
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 99 | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |