Wesele krakowskie, 1890
(1824 Wiśnicz - 1899 Kraków) |
akwarela, jedwab w formie rozwartego wachlarza; na bokach tusz, akwarela, gwasz, papier |
45 x 85 cm; rozwarty wachlarz 35 x 68,5 cm w świetle passe-partout; |
sygnowany na wachlarzu po prawej stronie u dołu: Juliusz Kossak | 1890 |
Cena uzyskana Hammer price |
XIX Aukcja | 2003-11-12 00:00:00 | 93 | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 27000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |