XXVI Aukcja Internetowa

(20.07.2015 godz. 22:00)

Jerzy DUDA-GRACZ ,Krawiec, 1964 , grafika, linoryt, 30 x 22,5 cm

Jerzy DUDA-GRACZ

(1941 Częstochowa - 2004 Łagów)

Krawiec, 1964

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Jerzy DUDA-GRACZ ,Przebierańcy , grafika, linoryt, 30 x 22,5 cm

Jerzy DUDA-GRACZ

Przebierańcy

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Nath SCHMIDT ,Matthaeus DEISCH ,Portret lekarza, astronoma, przyrodnika , akwaforta, 26 x 16,5 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(135,14USD, 120,48EUR)

Cena uzyskana:

500.00 PLN
(135,14USD, 120,48EUR)

Antoni RUS ,Pejzaż podgórski , olej, tektura, 19,5 x 27 cm

Cena wywoławcza:

1400.00 PLN
(378,38USD, 337,35EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor ZINN ,Zaosie Mickiewiczowskie - Kapliczka , litografia kolorowana pastelem, 45 x 36,5 cm w świetle passe-partout

Wiktor ZINN

(1925 Hrubieszów - 2007 Rzeszów)

Zaosie Mickiewiczowskie - Kapliczka

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(108,11USD, 96,39EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

K. TUREK ,Innsbruck , litografia kolorowana na jedwabiu, 23 x 8,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(108,11USD, 96,39EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk DIETRICH,Kopiec Kościuszki , olej, tektura, 24 x 31,5 cm

Henryk DIETRICH

(1889 Wysoka k. Lublina - 1948 Kraków)

Kopiec Kościuszki

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona, Matka Boska Jerozolimska z Chrystusem , tempera, deska, 31 x 26 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(270,27USD, 240,96EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(270,27USD, 240,96EUR)

Ikona św. Michał Archanioł , tempera, deska, złocenia, 36 x 31 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Jan RYKAŁA ,Pejzaż tatrzański, 1921 , olej, tektura, 23 x 30 cm

Jan RYKAŁA

(1883 Kraków - 1943 Zakopane)

Pejzaż tatrzański, 1921

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan WRONIEWSKI ,Widok na Kościelec , olej/ tektura, 49,5 x 34,5 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 481,93EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zofia STANKIEWICZ ,Pejzaż , olej, tektura, 20 x 27 cm

Zofia STANKIEWICZ

(1862 Ryżów - 1955 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam GERŻABEK ,Pejzaż , olej, tektura, 27 x 26 cm

Adam GERŻABEK

(1898 Jasło - 1965 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Portret chłopca z Tyrolu , olej, tektura, 25 x 19 cm

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(216,22USD, 192,77EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk Konstanty SOKOŁOWSKI ,Pałac na Wodzie w Łazienkach, 1924 , olej, tektura, 35 x 52 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(675,68USD, 602,41EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teresa ROSZKOWSKA ,Kwiaty w wazonie , olej, płyta, technika mieszana, 48 x 29 cm w świetle passe-partout

Teresa ROSZKOWSKA

(1904 Kijów - 1992 Warszawa)

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(405,41USD, 361,45EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ramka mosiężna , Ramka mosiężna, 25 x 18 cm

Cena wywoławcza:

160.00 PLN
(43,24USD, 38,55EUR)

Cena uzyskana:

160.00 PLN
(43,24USD, 38,55EUR)

Przycisk do papieru , szkło bezbarwne, bryła wieloboczna szlifowana,

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(216,22USD, 192,77EUR)

Cena uzyskana:

800.00 PLN
(216,22USD, 192,77EUR)

Przycisk do papieru z monogramem A.K. , szkło zielone,

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(216,22USD, 192,77EUR)

Cena uzyskana:

800.00 PLN
(216,22USD, 192,77EUR)

Taca metalowa na 4 nogach , metal, 43 x 67 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(405,41USD, 361,45EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(405,41USD, 361,45EUR)

Stefan PIENIĄŻEK ,Górska wieś, 1927 , olej, tektura, 35 x 50 cm

Stefan PIENIĄŻEK

(1888 Kraków - 1958 Warszawa)

Górska wieś, 1927

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 481,93EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk DIETRICH,Kościół Mariacki w Krakowie, 1934 , olej, tektura, 39,5 x 29 cm

Henryk DIETRICH

Kościół Mariacki w Krakowie, 1934

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(540,54USD, 481,93EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Max BAUER ,Pejzaż , olej, tektura, 27,5 x 34,5 cm

Max BAUER

(1886 Stuttgart - 1951)

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(270,27USD, 240,96EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

K. PODLIPNY ,Pejzaż karkonoski , olej, tektura, 41 x 52 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 385,54EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria BLOMBERG - MROZOWSKA (BLOOMBERGH),Róże , olej, tektura, 30,5 x 36 cm

Maria BLOMBERG - MROZOWSKA (BLOOMBERGH)

(1883 Warszawa - 1956 Warszawa)

Róże

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 385,54EUR)

Cena uzyskana:

1600.00 PLN
(432,43USD, 385,54EUR)

Józef WASIOŁEK ,Słoneczniki w wazonie , tempera, karton, 42 x 30 cm

Józef WASIOŁEK

(1921 Smarglin - 2008 Łódź)

Słoneczniki w wazonie

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(270,27USD, 240,96EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Szczęsny RUTKOWSKI ,Kwiaty , olej, tektura, 26,5 x 22 cm

Szczęsny RUTKOWSKI

(1887 - II wojna światowa)

Kwiaty

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ignacy PIEŃKOWSKI

(1877 Dołubniów k. Białegostoku - 1948 Kraków)

Ule w sadzie

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(675,68USD, 602,41EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria HORBACZEWSKA-WOLAŃSKA ,Pejzaż miejski , olej, płótno dublowane, 55 x 42 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(486,49USD, 433,73EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Romana LIPEŻ ,Drzewa , olej, płótno, 46,5 x 31 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(324,32USD, 289,16EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KLIMOWSKI

(1891 Kraków - 1982 Katowice)

Widok na zamek

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 385,54EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) ,Pejzaż z wodą , pastel, papier, 41 x 54 cm

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(432,43USD, 385,54EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

SZEWCZYK ,Wylew Dunajca, 1934 , olej, płótno, 32 x 40 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(810,81USD, 722,89EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)