Roman KOCHANOWSKI

 (1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii)

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 8 prac tego autora

Cena wywoławcza
Cena uzyskana
62Widok lasu nocą olej, tektura20,5 x 15 cm
1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
66Pejzaż z jeziorem, około 1930 olej, płótno24,5 x 60,5 cm
6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
28Pejzaż z wierzbami, pasterką i bydłem, około 1880-1900 kredka, papier21,2 x 14 cm
2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
7Pejzaż z łodziami olej, deska17 x 25,7 cm
5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
116Pejzaż kredka, papier14,5 x 23 cm w świetle passe-partout
1900.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
34Pejzaż z wierzbami i bydłem, około 1880-1900 olej, dykta26 x 35,5 cm
6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
76Pejzaż jesienny - wykopki olej, tektura8,6 x 13,2 cm
4800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
5200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
8Studium portretowe dziewczyny olej, płótno naklejone na tekturę40 x 29,5 cm
14000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)