Widok lasu nocą
(1857 Kraków - 1945 Freising w Bawarii) |
olej, tektura |
20,5 x 15 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: R Kochanowski |
Cena uzyskana Hammer price |
XII Aukcja | 1999-04-19 00:00:00 | 62 | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |