XXXVI Aukcja Internetowa

(24.10.2017 godz. 22:00)

Kostiumy paryskie,tunika wielkiego ornamentu, 1802 , akwaforta/papier czerpany,ręcznie kolorowana akwarelą , 18 x 11 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(41,67USD, 35,38EUR)

Cena uzyskana:

150.00 PLN
(41,67USD, 35,38EUR)

Kostiumy paryskie,kapelusz i jedwabny spencer, 1811 , akwaforta/papier czerpany, ręcznie kolorowana akwarelą, 18 x 11 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

150.00 PLN
(41,67USD, 35,38EUR)

Cena uzyskana:

150.00 PLN
(41,67USD, 35,38EUR)

Otto AXER ,Rozmowa kobiet , akwarela, papier, 14,5 x 20,5 cm, w świetle passe-partout

Otto AXER

(1906 Przemyśl - 1983 Warszawa)

Rozmowa kobiet

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(166,67USD, 141,51EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ósma Plaga Egipska - Szarańcza , grafika, papier, 48 x 58 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(138,89USD, 117,92EUR)

Cena uzyskana:

500.00 PLN
(138,89USD, 117,92EUR)

Wskrzeszenie przez Jezusa syna wdowy z Nain, Ewangelia wg św. Łukasza , grafika, papier, 48 x 58 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(138,89USD, 117,92EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Sąd Boży nad prorokami pogańskimi , grafika, papier, 48 x 58 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(138,89USD, 117,92EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leonard STROYNOWSKI

(1858 Butyń na Wołyniu - - 1935 Kraków)

Brygadyer Józef Piłsudski

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(277,78USD, 235,85EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(277,78USD, 235,85EUR)

Stanisław KRZYSZTAŁOWICZ-TURBIA ,Portret męski , olej, tektura, 25,5 x 20 cm

Stanisław KRZYSZTAŁOWICZ-TURBIA

(1867 Kraków - -1942 Podkowa Leśna)

Portret męski

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(416,67USD, 353,77EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(416,67USD, 353,77EUR)

Władysław RZĄB ,Wędkarze , linoryt, papier, 32 x 23 cm w świetle passe-partout

Władysław RZĄB

(1910 Zgierz - 1992 Łódź)

Wędkarze

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(111,11USD, 94,34EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni KIERPAL,Las , akwarela, papier, 20 x 27,5 cm w świetle passe-partout

Antoni KIERPAL

(1898 Łódź - 1960 Łódź)

Las

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(222,22USD, 188,68EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni KIERPAL,Żniwa , akwarela, gwasz, papier, 20 x 28 cm w świetle passe-partout

Antoni KIERPAL

(1898 Łódź - 1960 Łódź)

Żniwa

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(222,22USD, 188,68EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred LENICA ,Kompozycja , akwarela, papier, 20 x 25 cm w świetle passe-partout

Alfred LENICA

(1899 Pabianice - 1977 Warszawa)

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(222,22USD, 188,68EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Fryderyk Antoni HAYDER ,Martwa Natura,1973 , olej, gwasz, tektura, 50 x 35 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(416,67USD, 353,77EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Aleksander MAJ ,Madonna z dzieciątkiem Jezus , olej, płótno, 40 x 30 cm

Aleksander MAJ

(1883 Warszawa - 1952 WArszawa

Madonna z dzieciątkiem Jezus

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(277,78USD, 235,85EUR)

Cena uzyskana:

1000.00 PLN
(277,78USD, 235,85EUR)

Ikona, Matka Boska z Dzieciątkiem Jezus , tempera, deska, 75 x 35 cm

Cena wywoławcza:

1400.00 PLN
(388,89USD, 330,19EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Targ w mieście , olej, tektura, 33,5 x 48 cm.

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(333,33USD, 283,02EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt KACZÓWKA ,Wiosna na wsi , olej, tektura, 35 x 50 cm

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(555,56USD, 471,70EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eustachy WASILKOWSKI ,Przed chatą , olej, płótno, płyta, 45 x 51 cm

Eustachy WASILKOWSKI

(1904 Rohatyn - 1977 Poznań)

Przed chatą

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(416,67USD, 353,77EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(416,67USD, 353,77EUR)

Zenobiusz PODUSZKO ,Pejzaż, 1923 , olej, tektura, 30 x 44 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(416,67USD, 353,77EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław TRAUTMAN ,Zagroda z drzewem , akwarela, papier, 32,5 x 28

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(277,78USD, 235,85EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks SZEWCZYK ,Strumyk , akwarela, papier, 16,5 x 24 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(333,33USD, 283,02EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

E. ZEDKWIST ,Wieczór, Międzyzdroje, 1950 , olej, sklejka, 22 x 28,5 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(416,67USD, 353,77EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Otto PIPPEL ,Skała , olej, płótno naklejone na sklejkę, 36 x 38 cm

Otto PIPPEL

(1878 Łódź - 1960 Monachium

Skała

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(416,67USD, 353,77EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(277,78USD, 235,85EUR)

Cena uzyskana:

1300.00 PLN
(361,11USD, 306,60EUR)

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(222,22USD, 188,68EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria NIEDZIELSKA ,Kościółek , olej, tektura, 34,5 x 47,5 cm

Maria NIEDZIELSKA

(1876 Żytomierz - 1947 Kraków)

Kościółek

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(444,44USD, 377,36EUR)

Cena uzyskana:

1600.00 PLN
(444,44USD, 377,36EUR)

Rzeźba marmurowa Mater Purissima , marmur, wys. 23 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(333,33USD, 283,02EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Chrystus w cierniowej koronie , twarde drewno, wys. 44 cm

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(722,22USD, 613,21EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rzeźba gipsowa Madonna ok. 1920 , gips, wys. 50 cm

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(722,22USD, 613,21EUR)

Cena uzyskana:

2600.00 PLN
(722,22USD, 613,21EUR)

Popiersie kobiety , gips, wys. 50 cm.

Cena wywoławcza:

2600.00 PLN
(722,22USD, 613,21EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)