Zagroda z drzewem
- 1941 |
akwarela, papier |
32,5 x 28 |
sygnowana po lewej stronie u dołu: M. TRAUTMAN |
Mieczysław Trautman był malarzem i nauczycielem rysunku w szkole średniej w Warszawie. Był członkiem Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych, zaszczytnie wyróżnionym w roku 1929.