logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


XXXVI Aukcja Internetowa

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(24.10.2017 godz. 22:00)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Nr kat.
Nr kat
Tytuł
title
Autor/Wytwórnia
artist/factory
Technika
technique
Wymiary
measurements
Cena wywoławcza
Starting bid
Cena uzyskana
Hammer price
1Kostiumy paryskie,tunika wielkiego ornamentu, 1802
akwaforta/papier czerpany,ręcznie kolorowana akwarelą 18 x 11 cm w świetle passe-partout
150.00 PLN 
(41,67USD, 35,38EUR)
150.00 PLN 
(41,67USD, 35,38EUR)
2Kostiumy paryskie,kapelusz i jedwabny spencer, 1811
akwaforta/papier czerpany, ręcznie kolorowana akwarelą18 x 11 cm w świetle passe-partout
150.00 PLN 
(41,67USD, 35,38EUR)
150.00 PLN 
(41,67USD, 35,38EUR)
3Rozmowa kobiet Otto AXER
akwarela, papier14,5 x 20,5 cm, w świetle passe-partout
600.00 PLN 
(166,67USD, 141,51EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
4Ósma Plaga Egipska - Szarańcza
grafika, papier48 x 58 cm
500.00 PLN 
(138,89USD, 117,92EUR)
500.00 PLN 
(138,89USD, 117,92EUR)
5Wskrzeszenie przez Jezusa syna wdowy z Nain, Ewangelia wg św. Łukasza
grafika, papier48 x 58 cm
500.00 PLN 
(138,89USD, 117,92EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
6Sąd Boży nad prorokami pogańskimi
grafika, papier48 x 58 cm
500.00 PLN 
(138,89USD, 117,92EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
7Brygadyer Józef Piłsudski Leonard STROYNOWSKI
rysunek, ołówek, papier34 x 24,5 cm
1000.00 PLN 
(277,78USD, 235,85EUR)
1000.00 PLN 
(277,78USD, 235,85EUR)
8Portret męski Stanisław KRZYSZTAŁOWICZ-TURBIA
olej, tektura25,5 x 20 cm
1500.00 PLN 
(416,67USD, 353,77EUR)
1500.00 PLN 
(416,67USD, 353,77EUR)
9Wędkarze Władysław RZĄB
linoryt, papier32 x 23 cm w świetle passe-partout
400.00 PLN 
(111,11USD, 94,34EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
10Las Antoni KIERPAL
akwarela, papier20 x 27,5 cm w świetle passe-partout
800.00 PLN 
(222,22USD, 188,68EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
11Żniwa Antoni KIERPAL
akwarela, gwasz, papier20 x 28 cm w świetle passe-partout
800.00 PLN 
(222,22USD, 188,68EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
12Kompozycja Alfred LENICA
akwarela, papier20 x 25 cm w świetle passe-partout
800.00 PLN 
(222,22USD, 188,68EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
13Martwa Natura,1973 Fryderyk Antoni HAYDER
olej, gwasz, tektura50 x 35 cm
1500.00 PLN 
(416,67USD, 353,77EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
14Madonna z dzieciątkiem Jezus Aleksander MAJ
olej, płótno40 x 30 cm
1000.00 PLN 
(277,78USD, 235,85EUR)
1000.00 PLN 
(277,78USD, 235,85EUR)
15Ikona, Matka Boska z Dzieciątkiem Jezus
tempera, deska75 x 35 cm
1400.00 PLN 
(388,89USD, 330,19EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
16Targ w mieście
olej, tektura33,5 x 48 cm.
1200.00 PLN 
(333,33USD, 283,02EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
17Wiosna na wsi Zygmunt KACZÓWKA
olej, tektura35 x 50 cm
2000.00 PLN 
(555,56USD, 471,70EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
18Przed chatą Eustachy WASILKOWSKI
olej, płótno, płyta45 x 51 cm
1500.00 PLN 
(416,67USD, 353,77EUR)
1500.00 PLN 
(416,67USD, 353,77EUR)
19Pejzaż, 1923 Zenobiusz PODUSZKO
olej, tektura30 x 44 cm
1500.00 PLN 
(416,67USD, 353,77EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
20Zagroda z drzewem Mieczysław TRAUTMAN
akwarela, papier32,5 x 28
1000.00 PLN 
(277,78USD, 235,85EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
21Strumyk Feliks SZEWCZYK
akwarela, papier16,5 x 24 cm w świetle passe-partout
1200.00 PLN 
(333,33USD, 283,02EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
22Wieczór, Międzyzdroje, 1950 E. ZEDKWIST
olej, sklejka22 x 28,5 cm
1500.00 PLN 
(416,67USD, 353,77EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
23Skała Otto PIPPEL
olej, płótno naklejone na sklejkę36 x 38 cm
1500.00 PLN 
(416,67USD, 353,77EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
24Gdańsk, 1917 Antonii WILIŃSKI
akwarela, papier18 x 24 cm
1000.00 PLN 
(277,78USD, 235,85EUR)
1300.00 PLN 
(361,11USD, 306,60EUR)
25Kazimierz, 1971 Fryderyk Antoni HAYDER
gwasz, papier48 x 68 cm w świetle passe-partout
800.00 PLN 
(222,22USD, 188,68EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
26Kościółek Maria NIEDZIELSKA
olej, tektura34,5 x 47,5 cm
1600.00 PLN 
(444,44USD, 377,36EUR)
1600.00 PLN 
(444,44USD, 377,36EUR)
27Rzeźba marmurowa Mater Purissima
marmurwys. 23 cm
1200.00 PLN 
(333,33USD, 283,02EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
28Chrystus w cierniowej koronie
twarde drewnowys. 44 cm
2600.00 PLN 
(722,22USD, 613,21EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
29Rzeźba gipsowa Madonna ok. 1920
gipswys. 50 cm
2600.00 PLN 
(722,22USD, 613,21EUR)
2600.00 PLN 
(722,22USD, 613,21EUR)
30Popiersie kobiety
gipswys. 50 cm.
2600.00 PLN 
(722,22USD, 613,21EUR)
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)
tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl