XXXVI Aukcja Internetowa
(24.10.2017 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Kostiumy paryskie,tunika wielkiego ornamentu, 1802 | akwaforta/papier czerpany,ręcznie kolorowana akwarelą | 18 x 11 cm w świetle passe-partout | 150.00 PLN (41,67USD, 35,38EUR) | 150.00 PLN (41,67USD, 35,38EUR) | |
2 | Kostiumy paryskie,kapelusz i jedwabny spencer, 1811 | akwaforta/papier czerpany, ręcznie kolorowana akwarelą | 18 x 11 cm w świetle passe-partout | 150.00 PLN (41,67USD, 35,38EUR) | 150.00 PLN (41,67USD, 35,38EUR) | |
3 | Rozmowa kobiet | Otto AXER | akwarela, papier | 14,5 x 20,5 cm, w świetle passe-partout | 600.00 PLN (166,67USD, 141,51EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Ósma Plaga Egipska - Szarańcza | grafika, papier | 48 x 58 cm | 500.00 PLN (138,89USD, 117,92EUR) | 500.00 PLN (138,89USD, 117,92EUR) | |
5 | Wskrzeszenie przez Jezusa syna wdowy z Nain, Ewangelia wg św. Łukasza | grafika, papier | 48 x 58 cm | 500.00 PLN (138,89USD, 117,92EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
6 | Sąd Boży nad prorokami pogańskimi | grafika, papier | 48 x 58 cm | 500.00 PLN (138,89USD, 117,92EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
7 | Brygadyer Józef Piłsudski | Leonard STROYNOWSKI | rysunek, ołówek, papier | 34 x 24,5 cm | 1000.00 PLN (277,78USD, 235,85EUR) | 1000.00 PLN (277,78USD, 235,85EUR) |
8 | Portret męski | Stanisław KRZYSZTAŁOWICZ-TURBIA | olej, tektura | 25,5 x 20 cm | 1500.00 PLN (416,67USD, 353,77EUR) | 1500.00 PLN (416,67USD, 353,77EUR) |
9 | Wędkarze | Władysław RZĄB | linoryt, papier | 32 x 23 cm w świetle passe-partout | 400.00 PLN (111,11USD, 94,34EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Las | Antoni KIERPAL | akwarela, papier | 20 x 27,5 cm w świetle passe-partout | 800.00 PLN (222,22USD, 188,68EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Żniwa | Antoni KIERPAL | akwarela, gwasz, papier | 20 x 28 cm w świetle passe-partout | 800.00 PLN (222,22USD, 188,68EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | Kompozycja | Alfred LENICA | akwarela, papier | 20 x 25 cm w świetle passe-partout | 800.00 PLN (222,22USD, 188,68EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Martwa Natura,1973 | Fryderyk Antoni HAYDER | olej, gwasz, tektura | 50 x 35 cm | 1500.00 PLN (416,67USD, 353,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Madonna z dzieciątkiem Jezus | Aleksander MAJ | olej, płótno | 40 x 30 cm | 1000.00 PLN (277,78USD, 235,85EUR) | 1000.00 PLN (277,78USD, 235,85EUR) |
15 | Ikona, Matka Boska z Dzieciątkiem Jezus | tempera, deska | 75 x 35 cm | 1400.00 PLN (388,89USD, 330,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
16 | Targ w mieście | olej, tektura | 33,5 x 48 cm. | 1200.00 PLN (333,33USD, 283,02EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
17 | Wiosna na wsi | Zygmunt KACZÓWKA | olej, tektura | 35 x 50 cm | 2000.00 PLN (555,56USD, 471,70EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Przed chatą | Eustachy WASILKOWSKI | olej, płótno, płyta | 45 x 51 cm | 1500.00 PLN (416,67USD, 353,77EUR) | 1500.00 PLN (416,67USD, 353,77EUR) |
19 | Pejzaż, 1923 | Zenobiusz PODUSZKO | olej, tektura | 30 x 44 cm | 1500.00 PLN (416,67USD, 353,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Zagroda z drzewem | Mieczysław TRAUTMAN | akwarela, papier | 32,5 x 28 | 1000.00 PLN (277,78USD, 235,85EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
21 | Strumyk | Feliks SZEWCZYK | akwarela, papier | 16,5 x 24 cm w świetle passe-partout | 1200.00 PLN (333,33USD, 283,02EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Wieczór, Międzyzdroje, 1950 | E. ZEDKWIST | olej, sklejka | 22 x 28,5 cm | 1500.00 PLN (416,67USD, 353,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Skała | Otto PIPPEL | olej, płótno naklejone na sklejkę | 36 x 38 cm | 1500.00 PLN (416,67USD, 353,77EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Gdańsk, 1917 | Antonii WILIŃSKI | akwarela, papier | 18 x 24 cm | 1000.00 PLN (277,78USD, 235,85EUR) | 1300.00 PLN (361,11USD, 306,60EUR) |
25 | Kazimierz, 1971 | Fryderyk Antoni HAYDER | gwasz, papier | 48 x 68 cm w świetle passe-partout | 800.00 PLN (222,22USD, 188,68EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Kościółek | Maria NIEDZIELSKA | olej, tektura | 34,5 x 47,5 cm | 1600.00 PLN (444,44USD, 377,36EUR) | 1600.00 PLN (444,44USD, 377,36EUR) |
27 | Rzeźba marmurowa Mater Purissima | marmur | wys. 23 cm | 1200.00 PLN (333,33USD, 283,02EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
28 | Chrystus w cierniowej koronie | twarde drewno | wys. 44 cm | 2600.00 PLN (722,22USD, 613,21EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
29 | Rzeźba gipsowa Madonna ok. 1920 | gips | wys. 50 cm | 2600.00 PLN (722,22USD, 613,21EUR) | 2600.00 PLN (722,22USD, 613,21EUR) | |
30 | Popiersie kobiety | gips | wys. 50 cm. | 2600.00 PLN (722,22USD, 613,21EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |