Martwa natura z owocami
(1890/?/ Lwów - 1943 Lwów) |
olej, tektura |
58,5 x 76,5 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: E. Erb
na odwrocie notatka konserwatorska: Erno Erb / MN / d. t. (zdublowane na nową tekturę w celu wyprostowania / stołowane) / A. M - / 58,5 x 76,5 cm |
Obraz został namalowany do wnętrz secesyjnego budynku hotelu George w centrum Lwowa.
Cena uzyskana Hammer price |
XX Aukcja | 2004-05-04 00:00:00 | 70 | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |