XX Aukcja
1 | Koń, 1976 | Bolesław GASIŃSKI | linoryt | 51,5 x 37 cm | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Szkic, 2002 | Jacek GAWŁOWSKI | piórko | 50 x 35 cm | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Kosmos, 1986 | Rafał STRENT | akwaforta, akwatinta | 65 x 50 cm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Print 3/50, 2003 | Zdzisław BEKSIŃSKI | grafika komputerowa | 33 x 48 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
5 | Przenikanie, 2002 | Małgorzata MARSZALIK-ZNOJEK | tusz, piórko | 51 x 72 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
6 | Krajobraz alpejski, 2003 | Stanisław RODZIŃSKI | pastel, papier | 36 x 48 cm | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
7 | Rzeka, 2002 | Danuta MAKOWSKA | olej, płótno | 32,5 x 41 cm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
8 | Cisza, 1984 | Iwona ORNATOWSKA-SEMKOWICZ | linoryt | 32 x 49 cm w świetle passe-partout | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
9 | Pożegnanie, 1999 | Sylwia CABAN | pastel, | 41 x 48 cm | 700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
10 | Bez tytułu, 2000 | Ewa DZWONKOWSKA | gwasz, papier | 50 x 35 cm | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
11 | Fitness club V,1998/1999 | Romuald ORAMUS | akwaforta akwatinta | 22,5 x 16 cm | 300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
12 | studium aktu "Upadły anioł" | Tadeusz BORUTA | olej, płótno | 75 x 90 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
13 | Obraz 018, 2000 | Jan PAMUŁA | grafika komputerowa | 49 x 60 cm | 550.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
14 | Świeca, 2003 | Dariusz MLĄCKI | olej, technika własna na korku | 40 x 30 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Świąteczny toast,1972 | Jan KUCZ | akwarela | 16 x 37 cm | 700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
16 | Kompozycje, 2002 | Apoloniusz WĘGŁOWSKI | ołówek, papier | 15 x 8,5 cm | 400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
17 | Kompozycja bez tytułu, 1993 | Stanisław FIJAŁKOWSKI | grafika komputerowa | 20 x 15 cm | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
18 | Oka mgnienie, 2000 | Magdalena ABAKANOWICZ | tusz | 49,5 x 59,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Sen, 2002 | Magdalena ABAKANOWICZ | tusz | 30 x 42 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | praca z cyklu "Kalki" | Maciej SZAŃKOWSKI | 50 x 35 cm | 750.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
21 | Głowa dziewczyny, 1923 | Wlastimil HOFMAN | olej, płótno | 22,5 x 22,5 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Dwie dziewczyny, 1947 | Wlastimil HOFMAN | olej, tektura | 46 x 71 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 11000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
23 | Pejzaż wiejski, 1950 | Kazimierz LASOCKI | olej, płótno | 51 x 65 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Pejzaż, 1947 | Jan KARMAŃSKI | olej, płótno | 40,5 x 50 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Syn marnotrawny opuszcza dom rodzinny | Jacques CALLOT | akwaforta wykonana suchą igłą échoppe,papier żeberkowy, francuski, osiemnastowieczny (?) | płyta 61 x 83 mm; odbitka obcięta wokół płyty z pozostawionymi marginesami 2-3 mm | 300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 300.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Tanka z przedstawieniem Hajagriwa | Malarz nieznany, Mongolia | farby mineralne, złocenia, jedwab, drewno | 27 x 33 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Akt, około 1905 -1910 | Ludwik MISKY | olej, płyta | 70 x 51 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Dzikie róże | Artur KLAR | olej, tektura | 34 x 25 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Jan Onufry Zagłoba, 1887 | Franciszek KOSTRZEWSKI | akwarela, gwasz, papier | 30 x 23 cm w świetle passe partout | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Longinus Podbipięta, 1887 | Franciszek KOSTRZEWSKI | akwarela, gwasz, papier | 30 x 23 cm w świetle passe partout | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Pejzaż włoski, początek XX wieku | A MONTI | olej, płótno dublowane | 53 x 79 cm | 7500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Motyw z Francji, 1925 | Kasper POCHWALSKI | olej, płyta | 53 x 43 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
33 | Samotny kirasjer w odwrocie spod Moskwy | Jerzy KOSSAK | olej, tektura | 35,5 x 36 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | Żołnierz 1 pułku szwoleżerów opatrujący konia, 1922 | Jerzy KOSSAK | olej,tektura | 60 x 48 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Modlący się Arabowie | Feliks Michał WYGRZYWALSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 40 x 63 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Grób Absaloma w Dolinie Cedronu•, 1935 | Aleksander LASZENKO | olej, płótno naklejone na tekturę | 50 x 34,5 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
37 | Białe róże w wazonie, około 1918 | Olga BOZNAŃSKA | olej, tektura | 34,7 x 48,5 cm | 48000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 65000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
38 | Salon w willi "Ave" w Konstancinie, około 1920- 1925 | Aleksander MANN | olej, dykta | 40 x 28,5 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
39 | Prymule w dzbanku | Ignacy PIEŃKOWSKI | olej, płyta | 36 x 30,5 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
40 | Pejzaż | Iwan TRUSZ | olej, płyta | 46,5 x 67 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
41 | Pejzaż, 1932 | Jerzy Ryszard KRAUZE (Krause) | olej, tektura | 28 x 40 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
42 | Dziewczynka z ptaszkiem, około 1918 - 1927 | Tadeusz MAKOWSKI | olej, płótno | 41,2 x 30 cm | 130000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 130000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
43 | Po bitwie* | Wiktor MAZUROWSKI | olej tektura | 70 x 96 cm | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
44 | Nad brzegiem jeziora, po 1945 | Soter JAXA MAŁACHOWSKI | akwarela, gwasz, papier | 63 x 47 cm w świetle passe partout | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
45 | Pejzaż nadbrzeżny z łódką | Ludwik MISKY | olej, tektura | 34,5 x 48 cm | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
46 | Kompozycja figuralna | Stanisław DAWSKI | grafika, papier | 27,5 x 19,5 cm | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
47 | Kompozycja figuralna | Stanisław DAWSKI | grafika, papier | 27,5 x 19,5 cm | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
48 | Akt, 1969 | Vladimir NAIDITCH | tusz na papierze | 100 x 70 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
49 | Para półmisków owalnych* | KORZEC | porcelana malowana naszkliwnie | 32 x 42 cm, wysokość 5 cm | 7000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 7500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
50 | Pokrow, Kijów, XVIII wiek | Malarz wschodnioukraiński | olej, płótno | 96 x 61,5 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
51 | Pocałunek Judasza, koniec XVIII wieku | Malarz szkoły wileńskiej (?) | olej, płótno | 65 x 57 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
52 | Portret Juliana Ursyna Niemcewicz*[1] (?) z insygniami Orderu Świętego Stanisława | Malarz portrecista | olej, płótno | 77,5 x 64 cm | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
53 | Kompozycja | Alfred LENICA | akwarela, papier | 32,5 x 46 cm | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
54 | Widok na górską rzekę | Tadeusz SEWERYN | akwarela, gwasz, papier | 32,5 x 48,5 cm w świetle passe partout | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
55 | Miasteczko | Czesław NICHNIROWSKI | akwarela, tektura | 23,5 x 39 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
56 | Zabudowania | Bronisława RYCHTER-JANOWSKA | olej, tektura | 32 x 40 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
57 | Zielony wieczór, lata pięćdziesiąte XX wieku | Roman SIELSKI | olej, tektura | 60 x 83,5 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
58 | Pejzaż górski | Władysław GALIMSKI | olej, płótno | 72 x 101 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
59 | Plaża, lata sześćdziesiąte XX wieku | Roman SIELSKI | olej, tektura | 33 x 48 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
60 | Frywolne dziewczęta, około 1961 | Roman SIELSKI | olej, tektura | 34 x 50 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
61 | Żniwa, 1921 | Tadeusz RYBKOWSKI | olej, płótno | 68,5 x 100,5 cm | 18000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
62 | Śpiąca dziewczyna, 1949 | Fryderyk PAUTSCH | olej, dykta | 75 x 108 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
63 | Kobieta z koszem | Jan BERGER (Börger) | olej, płótno | 63,5 x 48 cm | 5500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
64 | Sianokosy, 1902 | Jan KLĘPIŃSKI | olej, płótno | 62 x 103,5 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
65 | Ostatnie akordy Chopina | Julian STIK | olej, płótno | 69,5 x 97 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
66 | Nokturn, 1933 | Bronisław JAMONTT | olej, tektura | 57 x 78,5 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
67 | Zegarek kieszonkowy z widokiem Warszawy | PATEK i CZAPEK - Genewa | koperta złota 18 kt; tarcza srebrna grawerowana | średnica 50 mm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 17000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
68 | Taca czworoboczna z widokiem na przełom Dunaju, Wiedeń (?), około 1820 – 1840 | porcelana malowana naszkliwnie, złocenie z ornamentem rysowanym agatem | 30 cm x 30 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
69 | Kwiaty w wazonie | Emil KRCHA | akwarela, papier | 44 x 30,5 cm w świetle passe partout | 1500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
70 | Martwa natura z owocami | Erno ERB | olej, tektura | 58,5 x 76,5 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
71 | a. Jeleń z łaniami. b. Jeleń | Henryk WEYSSENHOFF | olej, drewno | średnica 26 cm | 2400.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2600.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
72 | Pejzaż z chmurami | Otto Edward BORZEMSKI | olej, płótno | 44 x 33,5 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
73 | Pejzaż - późnym popołudniem | Otto Edward BORZEMSKI | olej, płótno | 34 x 44 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
74 | Amazonka na koniu | Stanisław WOLSKI | akwarela, papier | 44 x 31 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
75 | Przejażdżka konna, po 1945 | Eugeniusz GEPPERT | akwarela, papier | 20 x 28,5 cm w świetle passe partout | 700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
76 | Kot | Alfons KARPIŃSKI | akwarela, papier | 24,5 x 30,5 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
77 | Poronin, 1925 | Emil KRCHA | olej, farby metalizowane, tektura | 36 x 50 cm | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
78 | Pejzaż wiosenny z kaczeńcami | Wiktor KORECKI | olej, płótno | 69 x 99,5 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
79 | Pejzaż z chatami | Władysław STAPIŃSKI | olej, płótno | 79 x 99 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
80 | Przeprawa promem, 1898 – 1908 | Tadeusz RYBKOWSKI | akwarela, papier | 30 x 40 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
81 | Kozak na czatach | Juliusz HOLZMÜLLER | akwarela, papier | 16,5 x 22 cm w świetle passe partout | 1900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1900.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
82 | Zakopane, 1923 | Max HANEMAN | olej, płótno | 93 x 136 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
83 | Pejzaż miejski | Romuald MALCZYK | olej, płótno | 50 x 61 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
84 | a. Karmienie drobiu. b. Zaganianie gęsi | Malarz osiemnastowieczny | a. olej, deska b. olej, deska | a. 32 x 42 cm b. 32 x 42 cm | 14000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 25000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
85 | Pejzaż zimowy, 1895 | Juliusz MAKAREWICZ | olej, płótno naklejone na tekturę | 39,5 x 51,5 cm | 20000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
86 | Zakopane, 1917 | Marceli HARASIMOWICZ | olej, dykta | 24 x 15,5 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
87 | Zakopane, 1917 | Marceli HARASIMOWICZ | olej, tektura | 24,3 x 16 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
88 | Pejzaż z brzozami | Marceli HARASIMOWICZ | olej, tektura | 14 x 21 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
89 | Pejzaż morski | Marceli HARASIMOWICZ | olej, tektura | 9.3 x 21 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
90 | Szabla turecka z głownią europejską. Turcja, Bałkany, XVIII/XIX wiek | Wytwórnia turecka | stal, biały metal, róg, drewno, skóra | długość całkowita bez pochwy: 95 cm; w pochwie: 96 cm; | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
91 | Szabla francuska szwoleżera gwardii. Francja, Wersal, 1813 | WERSAL - manufaktura cesarska | stal, brąz | długość w pochwie 105,5 cm; długość głowni 88 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
92 | Pistolet oficerski francuski, około 1830 | LIÈGE | łoże orzechowe, lufa ośmiogranna, czerniona; zamek kapisznowy, zdobiony | długość: 31 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
93 | Atak strzelców konnych na artylerię rosyjską*, 1925 | Wojciech KOSSAK | olej, płótno | 60,5 x 55 cm | 55000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 60000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
94 | Gwiazdka legionowa, 1915 | Wojciech KOSSAK | olej, płótno | 82 x 72 cm | 32500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
95 | Zestaw dwunastu solniczek z łyżeczkami, z neorenesansową dekoracją o motywach antropomorficznych | srebro | średnica solniczki 7cm, wysokość 5,7 cm; długość łyżeczki 8,7 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
96 | Kompozycja pejzażowa | Jerzy NOWOSIELSKI | olej, płótno | 81 x 99 cm | 100000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
97 | Łodzie, 1935 | Maria JAREMA | monotypia | 49, 5 x 39 cm – wymiar papieru; 44,5 x 32 cm w świetle passe-partout | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5100.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
98 | Widok na kamienny most, 1923 | Jan BOHUSZEWICZ | olej, tektura | 27,5 x 25,5 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
99 | Portret księdza Michała Symonowicza* | Stanisław MARSZAŁKIEWICZ | litografia, papier | karta 46 x 32 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
100 | Portret dziewczyny, 1882 | Karol MILLER (Müller) | fotografia podmalowana; papier | 26,5 x 21,5 cm | 1000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
101 | Portret kobiety | Józef MEHOFFER | kredka, papier | 60 x 46 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
102 | Brosza | złoto 14ct, diamenty | 8,5 x 4, 5 cm | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 8000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
103 | Dzieci przy stole, 1929 | Tadeusz MAKOWSKI | olej, deska | 30 x 40 cm | 250000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
104 | Zachód słońca - szkic | Stefan POPOWSKI | olej, dykta | 36 x 56 cm | 3500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
105 | O zachodzie słońca | Wiktor KORECKI | olej, płótno | 54 x 61,5 cm | 6500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
106 | Wnętrze w Pałacu w Wilanowie, 1936-1939 | Władysław CHMIELIŃSKI (STACHOWICZ) | akwarela, tektura | 48,5 x 34 cm w świetle passe partout | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
107 | Fragment starej zabudowy, 1900 | Fernand COMBES | akwarela, papier | 46 x 36 cm | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 1800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
108 | Portret dziewczyny | Józef MEHOFFER | pastel, papier | 18 x 111 cm | 2500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
109 | Akt siedzącej kobiety | Wacław WĄSOWICZ | sangwina, papier | 99,5 x 68,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
110 | Portret dziecka, 1868 | Henryk RODAKOWSKI | akwarela, papier | 36,8 x 35,6 cm | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
111 | Pejzaż ze sztafażem, 1863 | Adam MALINOWSKI | olej, płótno | 24 x 30 cm | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 15000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
112 | Waza dekoracyjna klasycystyczna, z uchwytami w formie główek kobiecych, Berlin, około 1780 | BERLIN | porcelana biała, szkliwiona | wysokość 42,5 cm | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
113 | Patera owalna z dekoracją kwiatową, Wiedeń około 1760 | WIEDEŃ | porcelana malowana naszkliwnie, złocona; dekoracja reliefowa | 36 x 22,6 cm; wys. 9,5 cm | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
114 | Orzeł, 1947 | Stanisław BAGIEŃSKI | akwarela, papier | 50,5 x 73 cm | 4500.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
115 | Figurka Paw Selb, Rosenthal, 1937 | Fritz Heidenreich ROSENTHAL | porcelana malowana podszkliwnie | wys. 20 cm, szer. 22 cm; | 3700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3700.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
116 | Pejzaż z bocianami, 1899 | Karol HEIMROTH | olej, płótno na takturze | 29 x 48 cm | 3200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
117 | Pejzaż nocny, 1898 | Karol HEIMROTH | olej, dykta | 32 x 43,5 cm | 3200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
118 | Portret góralki, 1937 | Sylweriusz SASKI | olej, płótno | 51,5 x 37,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
119 | Kazimierz Dolny nad Wisłą, 1937 | Antoni ŁYŻWAŃSKI | olej, tektura | 42 x 35 cm | 3000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
120 | Autoportret, 1873 | Hans THOMA | tusz, akwarela,papier podklejony płótnem | 21,9 x 16,4 cm | 3800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 3800.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
121 | Młody poeta (paź z koniem), 1897 | Hans THOMA | rysunek piórkiem, lawowany tuszem i akwarelą, papier podklejony płótnem | 16,5 x 21 cm | 2200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 2200.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
122 | Prometeusz, 1809 | Orest KIPRENSKI | kredka, kreda, papier żeberkowy z filigranem (korona i nieczytelny element) | 54 x 32,5 cm | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 4000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |