Zielony wieczór, lata pięćdziesiąte XX wieku
(1903 Sokal pod Lwowem - 1990 Lwów) |
olej, tektura |
60 x 83,5 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Sielskij R na odwrocie napisy: W. K. R. S 6705 / Sielskij R. W / „Zilienij / wieczir” / 1950- ti r / (…) 60 x 83,5 |
Cena uzyskana Hammer price |
XX Aukcja | 2004-05-04 00:00:00 | 57 | 9000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 10000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |