XXVII Aukcja Internetowa
(16.09.2015 godz. 22:00)Nr kat. Nr kat | Tytuł title | Autor/Wytwórnia artist/factory | Technika technique | Wymiary measurements | Cena wywoławcza Starting bid | Cena uzyskana Hammer price |
1 | Wojsko Polskie, 1830 - 10 linorytów | Władysław Leon MOTTY | grafika linoryt | 32 x 40 cm | 11000.00 PLN (2894,74USD, 2619,05EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
2 | Pejzaż | Kazimierz ŻWAN | akwarela, papier | 8 x 11 cm w świetle passe-partout | 2000.00 PLN (526,32USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
3 | Portret kobiety, 1831 | Johann ENDER | pastel, papier | 16,5 x 13,5 cm w świetle passe-partout | 500.00 PLN (131,58USD, 119,05EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
4 | Balsaminka metal srebrzony | metal srebrzony | wys. 22 cm | 1400.00 PLN (368,42USD, 333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
5 | Patera metalowa | metal | śr. patery: 23 cm | 250.00 PLN (65,79USD, 59,52EUR) | 250.00 PLN (65,79USD, 59,52EUR) | |
6 | Talerz metalowy | metal | śr. talerza: 19 cm | 200.00 PLN (52,63USD, 47,62EUR) | 200.00 PLN (52,63USD, 47,62EUR) | |
7 | Talerz metalowy | metal | śr. talerza: 16 cm | 200.00 PLN (52,63USD, 47,62EUR) | 200.00 PLN (52,63USD, 47,62EUR) | |
8 | Talerz porcelanowy, Pokłon Trzech Króli | porcelana | śr. talerza: 13,5 cm | 200.00 PLN (52,63USD, 47,62EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
9 | Talerz porcelanowy, Izaak i Rebeka przy studni, Francja | porcelana | śr. talerza: 20 cm | 250.00 PLN (65,79USD, 59,52EUR) | 250.00 PLN (65,79USD, 59,52EUR) | |
10 | Mezuza drewniana - przybornik modlitewny | drewno | dł. 17 cm | 400.00 PLN (105,26USD, 95,24EUR) | 400.00 PLN (105,26USD, 95,24EUR) | |
11 | Ikona, Ucieczka do Egiptu, koniec XIX w. | tempera, deska | 19 x 45,5 cm | 1500.00 PLN (394,74USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
12 | Ikona, Św. Mikołaj | tempera, deska | 22 x 18 cm | 1000.00 PLN (263,16USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
13 | Ikona św. Michał Archanioł | tempera, deska, złocenia | 36 x 31 cm | 1200.00 PLN (315,79USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | |
14 | Pejzaż karkonoski | K. PODLIPNY | olej, tektura | 41 x 52 cm | 2000.00 PLN (526,32USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
15 | Pałac na Wodzie w Łazienkach, 1924 | Henryk Konstanty SOKOŁOWSKI | olej, tektura | 35 x 52 cm | 2500.00 PLN (657,89USD, 595,24EUR) | 2500.00 PLN (657,89USD, 595,24EUR) |
16 | Przebierańcy | Jerzy DUDA-GRACZ | grafika, linoryt | 30 x 22,5 cm | 1000.00 PLN (263,16USD, 238,10EUR) | 1000.00 PLN (263,16USD, 238,10EUR) |
17 | Krawiec, 1964 | Jerzy DUDA-GRACZ | grafika, linoryt | 30 x 22,5 cm | 1000.00 PLN (263,16USD, 238,10EUR) | 1000.00 PLN (263,16USD, 238,10EUR) |
18 | Twarze | Zdzisław LACHUR | akwarela, gwasz, papier | 25 x 33 cm w świetle passe-partout | 1500.00 PLN (394,74USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
19 | Kopiec Kościuszki | Henryk DIETRICH | olej, tektura | 24 x 31,5 cm | 1200.00 PLN (315,79USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
20 | Kościół Mariacki w Krakowie, 1934 | Henryk DIETRICH | olej, tektura | 39,5 x 29 cm | 1900.00 PLN (500,00USD, 452,38EUR) | 1900.00 PLN (500,00USD, 452,38EUR) |
21 | Róża w wazonie | Edward MATUSZCZAK | olej, tektura | 40 x 14,5 cm; | 1800.00 PLN (473,68USD, 428,57EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
22 | Widok na bramę floriańską w Krakowie | Irena HASSENBERG (RENO) | olej, płyta | 41 x 33 cm | 2500.00 PLN (657,89USD, 595,24EUR) | 2500.00 PLN (657,89USD, 595,24EUR) |
23 | Widok na zamek | Stanisław KLIMOWSKI | olej, tektura | 31 x 42,5 cm | 1800.00 PLN (473,68USD, 428,57EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
24 | Pies | Adalbert MECHEL | rysunek, papier | średnica obrazu: 36 cm | 2500.00 PLN (657,89USD, 595,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
25 | Kwiaty | Antoni Bazyli KOLASIŃSKI | olej, płótno naklejone na tekturę | 30,5 x 25 cm | 1200.00 PLN (315,79USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
26 | Głowa kobiety z profilu | Tadeusz KULISIEWICZ | patyk, tusz, papier | 26 x 18 cm w świetle passe-partout | 1000.00 PLN (263,16USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
27 | Człowiek z maską | Stanisław DAWSKI | monotypia, papier | 23 x 17,5 cm | 200.00 PLN (52,63USD, 47,62EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
28 | Pejzaż ze sztafażem, | Malarz monogramista | olej, tektura | 15 x 18,5 cm | 1000.00 PLN (263,16USD, 238,10EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
29 | Innsbruck | K. TUREK | litografia kolorowana na jedwabiu | 23 x 8,5 cm w świetle passe-partout | 400.00 PLN (105,26USD, 95,24EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
30 | Słoneczniki w wazonie | Józef WASIOŁEK | tempera, karton | 42 x 30 cm | 800.00 PLN (210,53USD, 190,48EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
31 | Pejzaż | Adam GERŻABEK | olej, tektura | 27 x 26 cm | 1200.00 PLN (315,79USD, 285,71EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
32 | Widok na Kościelec | Jan WRONIEWSKI | olej/ tektura | 49,5 x 34,5 cm | 2000.00 PLN (526,32USD, 476,19EUR) | 2200.00 PLN (578,95USD, 523,81EUR) |
33 | Portret lekarza, astronoma, przyrodnika | Nath SCHMIDT | akwaforta | 26 x 16,5 cm | 500.00 PLN (131,58USD, 119,05EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
34 | Kolejka wilanowska | Antoni UNIECHOWSKI | rotograwiura, papier | 30 x 21 cm | 100.00 PLN (26,32USD, 23,81EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
35 | Miniatura, Portret dziewczynki 1830-1840 | Miniaturzysta | gwasz, kość słoniowa | 22,5 x 19 cm | 1500.00 PLN (394,74USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
36 | Miniatura elipsa, Portret oficera | Miniaturzysta | gwasz, kość słoniowa | wym. ramki:16 x 13 cm | 1500.00 PLN (394,74USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
37 | Pejzaż miejski | Maria HORBACZEWSKA-WOLAŃSKA | olej, płótno dublowane | 55 x 42 cm | 2000.00 PLN (526,32USD, 476,19EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |