logo
ul. Piwna 35/37

00-265 WARSZAWA

tel. +48 22 831 18 73


XXVII Aukcja Internetowa

Aukcja zakończona
Aukcja zakończona
(16.09.2015 godz. 22:00)

autor/wytwórnia tytuł w opisie kategoria
Władysław Leon MOTTY ,Wojsko Polskie, 1830 - 10 linorytów , grafika linoryt, 32 x 40 cm

Numer katalogowy:1

Cena wywoławcza:

Starting bid
11000.00 PLN 
(2894,74USD, 2619,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz ŻWAN ,Pejzaż , akwarela, papier, 8 x 11 cm w świetle passe-partout

Kazimierz ŻWAN

(1792 Mikitycze - 1858 Warszawa)

Pejzaż

Numer katalogowy:2

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(526,32USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Johann ENDER ,Portret kobiety, 1831 , pastel, papier, 16,5 x 13,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:3

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(131,58USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Balsaminka metal srebrzony , metal srebrzony, wys. 22 cm

Numer katalogowy:4

Cena wywoławcza:

Starting bid
1400.00 PLN 
(368,42USD, 333,33EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Patera metalowa , metal, śr. patery: 23 cm

Numer katalogowy:5

Cena wywoławcza:

Starting bid
250.00 PLN 
(65,79USD, 59,52EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
250.00 PLN 
(65,79USD, 59,52EUR)

Talerz metalowy , metal, śr. talerza: 19 cm

Numer katalogowy:6

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(52,63USD, 47,62EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
200.00 PLN 
(52,63USD, 47,62EUR)

Talerz metalowy , metal, śr. talerza: 16 cm

Numer katalogowy:7

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(52,63USD, 47,62EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
200.00 PLN 
(52,63USD, 47,62EUR)

Talerz porcelanowy, Pokłon Trzech Króli , porcelana, śr. talerza: 13,5 cm

Numer katalogowy:8

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(52,63USD, 47,62EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz porcelanowy, Izaak i Rebeka przy studni, Francja , porcelana, śr. talerza: 20 cm

Numer katalogowy:9

Cena wywoławcza:

Starting bid
250.00 PLN 
(65,79USD, 59,52EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
250.00 PLN 
(65,79USD, 59,52EUR)

Mezuza drewniana - przybornik modlitewny , drewno, dł. 17 cm

Numer katalogowy:10

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(105,26USD, 95,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
400.00 PLN 
(105,26USD, 95,24EUR)

Ikona, Ucieczka do Egiptu, koniec XIX w. , tempera, deska, 19 x 45,5 cm

Numer katalogowy:11

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(394,74USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona, Św. Mikołaj , tempera, deska, 22 x 18 cm

Numer katalogowy:12

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(263,16USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona św. Michał Archanioł , tempera, deska, złocenia, 36 x 31 cm

Numer katalogowy:13

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(315,79USD, 285,71EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

K. PODLIPNY ,Pejzaż karkonoski , olej, tektura, 41 x 52 cm

Numer katalogowy:14

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(526,32USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk Konstanty SOKOŁOWSKI ,Pałac na Wodzie w Łazienkach, 1924 , olej, tektura, 35 x 52 cm

Numer katalogowy:15

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2500.00 PLN 
(657,89USD, 595,24EUR)

Jerzy DUDA-GRACZ ,Przebierańcy , grafika, linoryt, 30 x 22,5 cm

Jerzy DUDA-GRACZ

(1941 Częstochowa - 2004 Łagów)

Przebierańcy

Numer katalogowy:16

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(263,16USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1000.00 PLN 
(263,16USD, 238,10EUR)

Jerzy DUDA-GRACZ ,Krawiec, 1964 , grafika, linoryt, 30 x 22,5 cm

Jerzy DUDA-GRACZ

(1941 Częstochowa - 2004 Łagów)

Krawiec, 1964

Numer katalogowy:17

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(263,16USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1000.00 PLN 
(263,16USD, 238,10EUR)

Zdzisław LACHUR ,Twarze , akwarela, gwasz, papier, 25 x 33 cm w świetle passe-partout

Zdzisław LACHUR

(1920 Zagórze - 2007 Warszawa)

Twarze

Numer katalogowy:18

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(394,74USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk DIETRICH,Kopiec Kościuszki , olej, tektura, 24 x 31,5 cm

Henryk DIETRICH

(1889 Wysoka k. Lublina - 1948 Kraków)

Kopiec Kościuszki

Numer katalogowy:19

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(315,79USD, 285,71EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk DIETRICH,Kościół Mariacki w Krakowie, 1934 , olej, tektura, 39,5 x 29 cm

Henryk DIETRICH

(1889 Wysoka k. Lublina - 1948 Kraków)

Kościół Mariacki w Krakowie, 1934

Numer katalogowy:20

Cena wywoławcza:

Starting bid
1900.00 PLN 
(500,00USD, 452,38EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
1900.00 PLN 
(500,00USD, 452,38EUR)

Edward MATUSZCZAK ,Róża w wazonie , olej, tektura, 40 x 14,5 cm;

Edward MATUSZCZAK

(1906 Tymbark - 1984 Paryż)

Róża w wazonie

Numer katalogowy:21

Cena wywoławcza:

Starting bid
1800.00 PLN 
(473,68USD, 428,57EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Irena HASSENBERG (RENO) ,Widok na bramę floriańską w Krakowie , olej, płyta, 41 x 33 cm

Numer katalogowy:22

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2500.00 PLN 
(657,89USD, 595,24EUR)

Stanisław KLIMOWSKI ,Widok na zamek , olej, tektura, 31 x 42,5 cm

Stanisław KLIMOWSKI

(1891 Kraków - 1982 Katowice)

Widok na zamek

Numer katalogowy:23

Cena wywoławcza:

Starting bid
1800.00 PLN 
(473,68USD, 428,57EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Adalbert MECHEL ,Pies , rysunek, papier, średnica obrazu: 36 cm

Numer katalogowy:24

Cena wywoławcza:

Starting bid
2500.00 PLN 
(657,89USD, 595,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni Bazyli KOLASIŃSKI ,Kwiaty , olej, płótno naklejone na tekturę, 30,5 x 25 cm

Antoni Bazyli KOLASIŃSKI

(1811 Pilica k. Olkusza - 1876 Warszawa)

Kwiaty

Numer katalogowy:25

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(315,79USD, 285,71EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz KULISIEWICZ ,Głowa kobiety z profilu , patyk, tusz, papier, 26 x 18 cm w świetle passe-partout

Tadeusz KULISIEWICZ

(1899 Warszawa - 1988 Warszawa)

Głowa kobiety z profilu

Numer katalogowy:26

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(263,16USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław DAWSKI ,Człowiek z maską , monotypia, papier, 23 x 17,5 cm

Stanisław DAWSKI

(1905 Dorohusk - 1990 Warszawa)

Człowiek z maską

Numer katalogowy:27

Cena wywoławcza:

Starting bid
200.00 PLN 
(52,63USD, 47,62EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz monogramista ,Pejzaż ze sztafażem, , olej, tektura, 15 x 18,5 cm

Numer katalogowy:28

Cena wywoławcza:

Starting bid
1000.00 PLN 
(263,16USD, 238,10EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

K. TUREK ,Innsbruck , litografia kolorowana na jedwabiu, 23 x 8,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:29

Cena wywoławcza:

Starting bid
400.00 PLN 
(105,26USD, 95,24EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef WASIOŁEK ,Słoneczniki w wazonie , tempera, karton, 42 x 30 cm

Józef WASIOŁEK

(1921 Smarglin - 2008 Łódź)

Słoneczniki w wazonie

Numer katalogowy:30

Cena wywoławcza:

Starting bid
800.00 PLN 
(210,53USD, 190,48EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Adam GERŻABEK ,Pejzaż , olej, tektura, 27 x 26 cm

Adam GERŻABEK

(1898 Jasło - 1965 Warszawa)

Pejzaż

Numer katalogowy:31

Cena wywoławcza:

Starting bid
1200.00 PLN 
(315,79USD, 285,71EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan WRONIEWSKI ,Widok na Kościelec , olej/ tektura, 49,5 x 34,5 cm

Numer katalogowy:32

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(526,32USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
2200.00 PLN 
(578,95USD, 523,81EUR)

Nath SCHMIDT ,Matthaeus DEISCH ,Portret lekarza, astronoma, przyrodnika , akwaforta, 26 x 16,5 cm

Numer katalogowy:33

Cena wywoławcza:

Starting bid
500.00 PLN 
(131,58USD, 119,05EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,Kolejka wilanowska , rotograwiura, papier, 30 x 21 cm

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

Kolejka wilanowska

Numer katalogowy:34

Cena wywoławcza:

Starting bid
100.00 PLN 
(26,32USD, 23,81EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Miniaturzysta ,Miniatura, Portret dziewczynki 1830-1840 , gwasz, kość słoniowa, 22,5 x 19 cm

Numer katalogowy:35

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(394,74USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Miniaturzysta ,Miniatura elipsa, Portret oficera , gwasz, kość słoniowa, wym. ramki:16 x 13 cm

Numer katalogowy:36

Cena wywoławcza:

Starting bid
1500.00 PLN 
(394,74USD, 357,14EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

Maria HORBACZEWSKA-WOLAŃSKA ,Pejzaż miejski , olej, płótno dublowane, 55 x 42 cm

Numer katalogowy:37

Cena wywoławcza:

Starting bid
2000.00 PLN 
(526,32USD, 476,19EUR)

Cena uzyskana:

Hammer price
0.00 PLN 
(0,00USD, 0,00EUR)

tworzenie stron www warszawa, projektowanie serwisów internetowych
  Dom Aukcyjny ALTIUS www.altius.com.pl © 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone  altius@altius.com.pl