MALCZ

Warsztat Karola Malcza (1797-1867) działał w Warszawie od około 1830 roku. Cieszył się opinią najlepszej warszawskiej wytwórni sreber w tym czasie. W 1864 roku Malcz przekazał prowadzenie swojej firmy Teodorowi Wernerowi (1836-1902).

W Domu aukcyjnym Altius wystawiano dotychczas 2 prace z tej wytwórni

Komplet 24 talerzy deserowych, z ornamentem roślinnym wzdłuż brzegu, około 1840 , srebro próby 12, repunce z 1851 , średn. 24 cm

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

48000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zestaw sześciu kubków myśliwskich z monogramem wiązanym JZ, 1857 , srebro, wewnątrz złocone, wysokość 7,8 cm, średnica 6,7 cm

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)