XXXVII Internetowa Aukcja Dzieł Sztuki

(21.03.2018 godz. 22:00)

Zaślubiny Królewskie , grafika, papier, 48 x 58 cm.

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(147,06USD, 118,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Dziewiąta Plaga Egipska - Ciemność w ziemi egipskiej, Księga Wyjścia , grafika, papier, 48 x 58 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(147,06USD, 118,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Druga Plaga Egipska - Żaby, Księga Wyjścia , grafika, papier, 48 x 58 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(147,06USD, 118,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Horace Jean Emile VERNET ,Bitwa pod Samosierrą , akwatinta kolorowana, 45 x 55 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(235,29USD, 190,02EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Joan MIRO ,Man and Woman , druk artystyczny, papier, 70 x 117 cm

Joan MIRO

(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca)

Man and Woman

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(235,29USD, 190,02EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni UNIECHOWSKI ,W sypialni , piórko, akwarela, papier, 28 x 20 cm w świetle passe-partout

Antoni UNIECHOWSKI

(1903 Wilno - 1976 Warszawa)

W sypialni

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(117,65USD, 95,01EUR)

Cena uzyskana:

400.00 PLN
(117,65USD, 95,01EUR)

Otto AXER

(1906 Przemyśl - 1983 Warszawa)

Rozmowa kobiet

Cena wywoławcza:

600.00 PLN
(176,47USD, 142,52EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni KIERPAL,Żniwa , akwarela, gwasz, papier, 20 x 28 cm w świetle passe-partout

Antoni KIERPAL

(1898 Łódź - 1960 Łódź)

Żniwa

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(235,29USD, 190,02EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni KIERPAL,Las , akwarela, papier, 20 x 27,5 cm w świetle passe-partout

Antoni KIERPAL

(1898 Łódź - 1960 Łódź)

Las

Cena wywoławcza:

800.00 PLN
(235,29USD, 190,02EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz ZAKRZEWSKI ,Rynek w Kazimierzu, 1970 , akwarela, papier, 38,5 x 53 cm

Włodzimierz ZAKRZEWSKI

(1916 Petersburg - 1992 Warszawa)

Rynek w Kazimierzu, 1970

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(147,06USD, 118,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt LANDAU ,Pejzaż górski 1 , akwarela, papier, 20 x 30 cm w świetle passe-partout

Zygmunt LANDAU

(1898 Łódź - 1962 Izrael)

Pejzaż górski 1

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(352,94USD, 285,04EUR)

Cena uzyskana:

1200.00 PLN
(352,94USD, 285,04EUR)

Tabakierka kościana , kość, wys. 7 cm

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(117,65USD, 95,01EUR)

Cena uzyskana:

400.00 PLN
(117,65USD, 95,01EUR)

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(117,65USD, 95,01EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

400.00 PLN
(117,65USD, 95,01EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wachlarz kościany , kość,

Cena wywoławcza:

700.00 PLN
(205,88USD, 166,27EUR)

Cena uzyskana:

700.00 PLN
(205,88USD, 166,27EUR)

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(88,24USD, 71,26EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kwiaciarka, figurka porcelanowa, Ćmielów, lata 30 – te XX w. , porcelana malowana naszkliwnie, wysokość 9 cm

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(88,24USD, 71,26EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

300.00 PLN
(88,24USD, 71,26EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Talerz, Japonia, pocz II w. , średnica talerza: 31 cm

Cena wywoławcza:

500.00 PLN
(147,06USD, 118,76EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona, Matka Boska z Dzieciątkiem Jezus , tempera, deska, 75 x 35 cm

Cena wywoławcza:

2400.00 PLN
(705,88USD, 570,07EUR)

Cena uzyskana:

2400.00 PLN
(705,88USD, 570,07EUR)

Ikona wielopostaciowa , tempera, deska, złocenia, 35 x 31 cm

Cena wywoławcza:

4200.00 PLN
(1235,29USD, 997,62EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ikona Matka Boska z dzieciątkiem , tempera, deska, złocenia, 30,5 x 24,5 cm

Cena wywoławcza:

1900.00 PLN
(558,82USD, 451,31EUR)

Cena uzyskana:

1900.00 PLN
(558,82USD, 451,31EUR)

Aleksander MAJ ,Madonna z dzieciątkiem Jezus , olej, płótno, 40 x 30 cm

Aleksander MAJ

(1883 Warszawa - 1952 WArszawa

Madonna z dzieciątkiem Jezus

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(470,59USD, 380,05EUR)

Cena uzyskana:

1600.00 PLN
(470,59USD, 380,05EUR)

Alojzy BALCERZAK ,Las brzozowy , olej, płótno, 61 x 50 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(441,18USD, 356,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk UZIEMBŁO ,Ząb - wieś koło Zakopanego, 1916 , akwarela, papier, 30 x 25,5 cm w świetle passe-partout

Henryk UZIEMBŁO

(1879 Myślachowice pod Chrzanowem - 1949 Kraków)

Ząb - wieś koło Zakopanego, 1916

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(588,24USD, 475,06EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(588,24USD, 475,06EUR)

Anna CZYŻKOWSKA ,Domy w plenerze we wsi Dłużewo , olej, sklejka, 57,5 x 37,5 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(441,18USD, 356,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał ICHNOWSKI

(1857 Radom - 1915 Kraków)

Portret kobiety

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(735,29USD, 593,82EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zofia STRYJEŃSKA ,Kobieta w stroju ludowym , akwarela, gwasz, papier, 42 x 34 cm

Zofia STRYJEŃSKA

(1891 Kraków - 1976 Genewa)

Kobieta w stroju ludowym

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(2058,82USD, 1662,71EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jarosław WASYLOWICZ PSTRAK ,Portret kobiety, 1904 , pastel, papier, 46,5 x 33 cm

Jarosław WASYLOWICZ PSTRAK

(1873 Gwoździec k. Kołomyi - 1916 Charków)

Portret kobiety, 1904

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(735,29USD, 593,82EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(1176,47USD, 950,12EUR)

Zbigniew PRONASZKO ,Portret mężczyzny z miską owoców , olej, płótno, 80 x 55 cm

Cena wywoławcza:

8000.00 PLN
(2352,94USD, 1900,24EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław DYBOWSKI ,Akt, 1950 , olej, płyta, 39,5 x 30 cm

Stanisław DYBOWSKI

(1895 Warszawa - 1956 Warszawa)

Akt, 1950

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(441,18USD, 356,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz nieznany ,Kapliczka Czartoryskich w Puławach Włostowice , olej, płótno, 33 x 40 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(735,29USD, 593,82EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(735,29USD, 593,82EUR)

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(441,18USD, 356,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Karol KLOPFER ,Jesienny pejzaż , olej, tektura, 34 x 47 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(441,18USD, 356,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(441,18USD, 356,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz SŁABIAK ,Przed karczmą , olej, tektura, 45 x 36,5 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(441,18USD, 356,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Eustachy WASILKOWSKI ,Przed chatą , olej, płótno, płyta, 45 x 51 cm

Eustachy WASILKOWSKI

(1904 Rohatyn - 1977 Poznań)

Przed chatą

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(735,29USD, 593,82EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(735,29USD, 593,82EUR)

Karol KOSSAK

(1896 Lwów - 1975 Ciechocinek)

Huculi przy stogu

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(441,18USD, 356,29EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(441,18USD, 356,29EUR)

Franciszek KMITA ,Stara Löca, 1981 , olej, płótno, 27 x 35 cm

Franciszek KMITA

(1926 - 2013 Kazimierz Dolny)

Stara Löca, 1981

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(441,18USD, 356,29EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef GRACZYŃSKI

(1866 Czempin - 1939 Poznań)

Kruszwica nad Gopłem

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(735,29USD, 593,82EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Christian Gotthard Hirsch ,Pejzaż alpejski, 1925 , tempera, tektura, 25 x 34 cm

Christian Gotthard Hirsch

(1889 Wrocław - 1977 Höchenschwand )

Pejzaż alpejski, 1925

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(588,24USD, 475,06EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

M. WYSZKOWSKI ,Hel, 1931 , olej, tektura, 20,5 x 34 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(352,94USD, 285,04EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Łodzie na przystani , olej, płyta, 31 x 41 cm

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(294,12USD, 237,53EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)