Malarz włoski
57 | Św. Augustyn - Doktor Kościoła, po 1860 r. | olej, płótno | 94,5 x 70 cm | 17000.00 PLN (5151,52USD, 3777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |