Św. Augustyn - Doktor Kościoła, po 1860 r.
olej, płótno |
94,5 x 70 cm |
na odwrocie na krośnie nalepka: Muzeum Narodowe ǀ w Warszawie ǀ Nr inw. 182039 oraz nalepka: St. Dep. ǀ A. Tarnow
Obraz pochodzi ze zbiorów Adama Tarnowskiego. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 57 | 17000.00 PLN (5151,52USD, 3777,78EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |