Zygmunt KACZÓWKA ,Wiosna na wsi , olej, tektura, 35 x 50 cm

Wiosna na wsi

(1915 - 1996)

olej, tektura
35 x 50 cm

sygnowany po prawej stronie u dołu: Z. Kaczówka

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXX Aukcja Dzieł Sztuki2016-12-16 19:00:0015
2000.00 PLN
(481,93USD, 500,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)