Nie było ich był las
(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic) |
litografia, papier |
33 x 45 cm w świetle passe-partout |
sygnowany po lewej stronie u dołu: Józef Rapacki po prawej stronie u dołu napis: Nie było ich, był las... |