Jan WRONIEWSKI ,Widok na Kościelec , olej/ tektura, 49,5 x 34,5 cm

Widok na Kościelec

(1905 - ?)

olej/ tektura
49,5 x 34,5 cm

Obraz dwustronny – na odwrocie przedstawia Widok na Dolinę Jaworzynkę, sygnowany po lewej stronie u dołu: J. Wroniewski

Wroniewski

Jan Wroniewski studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, dyplom tejże uczelni uzyskał w 1930 roku.