Widok na Kościelec
(1905 - ?) |
olej/ tektura |
49,5 x 34,5 cm |
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: J. Wroniewski | 93... |
Obraz dwustronny – na odwrocie przedstawia Widok na Dolinę Jaworzynkę, sygnowany po lewej stronie u dołu: J. Wroniewski |
Jan Wroniewski studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, dyplom tejże uczelni uzyskał w 1930 roku. |