W. SEROW,Pejzaż z bocianami, olej, płótno, 47 x 68 cm

Pejzaż z bocianami

olej, płótno
47 x 68 cm

sygnowany po lewej stronie u dołu: В. Серов
na odwrocie napis: Москва / B. Серов