Staw w parku
(1861 Warszawa - 1926 Warszawa) |
olej, tektura |
45 x 75 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: M. G. Wywiórski |
Cena uzyskana Hammer price |
XVIII Aukcja | 2002-10-26 00:00:00 | 32 | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 12000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |