Pejzaż z rozlewiskami
(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic) |
olej, dykta |
24 x 40 cm |
sygnowany po lewej stronie u dołu: JÓZEF RAPACKI |
Cena uzyskana Hammer price |
XVIII Aukcja | 2002-10-26 00:00:00 | 31 | 5000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) | 6000.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |