Jacob Zűrcher ,Portret kobiety , akwarela, papier, 54,5 x 36,5 cm w świetle passe-partout

Portret kobiety

1934 - 1884

akwarela, papier
54,5 x 36,5 cm w świetle passe-partout
sygnowana po lewej stronie u dołu: J. Zűrcher / Roma