Henryk LIPIŃSKI ,Pomnik Kilińskiego na placu Krasińskich w Warszawie , akwarela, papier, 45,5 x 33 cm

Pomnik Kilińskiego na placu Krasińskich w Warszawie

(1903 - 1943)

akwarela, papier
45,5 x 33 cm
sygnowana po prawej stronie u dołu: H. Lipiński