M. WYSZKOWSKI ,Hel, 1931 , olej, tektura, 20,5 x 34 cm

Hel, 1931

olej, tektura
20,5 x 34 cm

sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: Wyszkowski Hel 1931

M. Wyszkowski, polski malarz czynny w I poł. XX w., na terenach Pomorza gdańskiego. Na rynku sztuki spotykane są pejzaże zimowe, mariny oraz martwe natury podpisane tym nazwiskiem.