Anna CZYŻKOWSKA ,Domy w plenerze we wsi Dłużewo , olej, sklejka, 57,5 x 37,5 cm

Domy w plenerze we wsi Dłużewo

(1979 Warszawa)

olej, sklejka
57,5 x 37,5 cm
sygnowany i datowany wzdłóż prawej krawędz: A. CZYŻKOWSKA 2002

Anna Czyżkowska w latach 1999-2004 studiowała na ASP w Warszawie na Wydziale Grafiki. Dyplom uzyskała w pracowni projektowej książki Macieja Buszewicza. Uczęszczała do pracowni technik ściennych na Wydziale Malarstwa. W 2002 roku miała międzynarodową wystawę w Japonii.