Antonii WILIŃSKI ,Gdańsk, 1917 , akwarela, papier, 18 x 24 cm

Gdańsk, 1917

akwarela, papier
18 x 24 cm
sygnowany po lewej stronie u dołu: A. Wiliński 1917 / Gdańsk