Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z
Polityką Plików Cookies
.
rejestracja
logowanie
Galeria
Strona Główna
Aukcje
Kontakt
O nas
Newsleter
,
Auction catalogue
,
1
2
Zuzanna STRZAŁECKA ,Las , olej, sklejka, 48 x 33 cm
Las
Zuzanna STRZAŁECKA
olej, sklejka
48 x 33 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu:
Z. Strzałecka
Dom Aukcyjny ALTIUS
www.altius.com.pl
© 2011 Wszelkie prawa zastrzeżone
altius@altius.com.pl