Akt
(ur. 1985) |
olej, płótno |
120 x 130 cm |
Gleb Franko uzyskał tytuł magistra na Wydziale Konserwacji Sztuki ASP w Kijowie. Jego obrazy to przede wszystkim pejzaże, martwa natura, postacie wykonane w oleju lub techniką graficzną. Prace eksponowane są m.in. w Muzeum Ruchu Ludowego w Warszawie. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki | 2015-12-21 19:00:00 | 1 | 3500.00 PLN (909,09USD, 813,95EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XXIII Aukcja | 2011-12-03 17:00:00 | 3 | 2500.00 PLN (757,58USD, 555,56EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |