Żaglowiec na pełnym morzu, 1913 , olej, płótno, 40 x 60 cm

Żaglowiec na pełnym morzu, 1913

olej, płótno
40 x 60 cm

sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: (..?) – Danzig(?) | Berlin 1913