Feliks DOŁGAŃ ,Kazimierz nad Wisłą, 1979 , olej, płótno, 40 x 50 cm

Kazimierz nad Wisłą, 1979

olej, płótno
40 x 50 cm
sygnowany po prawej stronie u dołu: F. Dołgań 79