Wiosna na wsi
(1915 - 1996) |
olej, tektura |
35 x 50 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: Z. Kaczówka |
Zygmunt Kaczówka najczęściej posługiwał się techniką olejną. Malował głównie pejzaże głównie tatrzańskie i widoki wiejskie, martwe natury z kwiatami i sceny rodzajowe z udziałem koni.
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 15 | 2000.00 PLN (481,93USD, 500,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |