Rynek Główny w Krakowie z Bazyliką Mariacką. Czas okupacji , olej, płyta, 48,5 x 31cm

Rynek Główny w Krakowie z Bazyliką Mariacką. Czas okupacji

olej, płyta
48,5 x 31cm
nie sygnowany