Zima w górach
(1892 Kraków - 1965 Montreal) |
olej, płótno |
89 x 59,3 cm |
sygnowany po lewej stronieu dołu: Rafał Malczewski |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 61 | 85000.00 PLN (20481,93USD, 21250,00EUR) | 120000.00 PLN (28915,66USD, 30000,00EUR) |