Malarz nieznany ,Pejzaż zimowy , olej, płótno, 39,5 x 68 cm

Pejzaż zimowy

olej, płótno
39,5 x 68 cm

sygnowanynieczytelnie po prawej stronie u dołu

Niemal identyczny motyw można spotkać u Józefa Rapackiego iCzesława Znamierowskiego (patrz D.A. Ostoya aukcja 21 października 2006 roku i12 grudnia 1999).

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXX Aukcja Dzieł Sztuki2016-12-16 19:00:0046
2500.00 PLN
(602,41USD, 625,00EUR)
4500.00 PLN
(1084,34USD, 1125,00EUR)