Prządka
olej, tektura |
49,5 x 35 cm |
nie sygnowany |
Cena uzyskana Hammer price |
XXX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-12-16 19:00:00 | 21 | 3000.00 PLN (722,89USD, 750,00EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |