Jonasz STERN ,Pejzaż górski , olej, płótno, 45 x 53 cm

Pejzaż górski

(1904 Kałusz - 1988 Zakopane)

olej, płótno
45 x 53 cm

sygnowany po prawej stronie u dołu: Stern

Lot number
Cena wywoławcza
Cena uzyskana
XXX Aukcja Dzieł Sztuki2016-12-16 19:00:0020
9000.00 PLN
(2168,67USD, 2250,00EUR)
0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)
XXV Aukcja2013-06-26 19:00:0058
9000.00 PLN
(2812,50USD, 2117,65EUR)
14000.00 PLN
(4375,00USD, 3294,12EUR)