Maria Magdalena - Arcyksiężna Austrii
(1654 - 1718 Norymberga) |
mezzotinta, papier |
42 x 28 cm |
sygnowana po prawej stronie u dołu: Chr. Weigel excud: Norimb |
Christoph Weigel był znanym rytownikiem działającym w Norymbergi w pierwszej połowie XVIII w. Jest znany głównie z rysowania map. Najważniejsze prace to Atlas scholasticus" (1718), a także "Schul-und Reisen Atlas".