Koperta z nieba
(1965 Mińsk Mazowiecki) |
olej, płótno |
90 x 120 cm |
na odwrocie na płótnie napis: Mlącki 2013 | „Koperta z nieba” | olej akryl płótno | nie oprawiać bezpośrednio na | obrazie, może być kaseton |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-06-22 19:00:00 | 45 | 12000.00 PLN (3157,89USD, 2857,14EUR) | 12500.00 PLN (3289,47USD, 2976,19EUR) |