Martwa natura z jabłkami
(1852 Karolinów k. Jaworowa - 1929 Kraków) |
olej, tektura |
44 x 68 cm |
sygnowany po prawej stronie u dołu: W. Kryciński |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-06-22 19:00:00 | 28 | 3500.00 PLN (921,05USD, 833,33EUR) | 3500.00 PLN (921,05USD, 833,33EUR) |