Scena batalistyczna
olej, płótno |
40 x 76 cm |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-06-22 19:00:00 | 13 | 35000.00 PLN (9210,53USD, 8333,33EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |