Przed śniadaniem
(ur. 1958 Kętrzyn) |
olej, akryl |
50 x 45 cm |
sygnowana po lewej stronie u dołu: WPodgórski na odwrocie napis: Witold Podgórski | 2011 |
Witold Podgórski był wolnym słuchaczem Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Swoje prace wystawia od 1984 roku. Współpracuje z wieloma galeriami w kraju i za granicą, między innymi we Francji, USA, Grecji i Niemczech. Miał wiele wystaw indywidualnych między innymi w 1991 roku w Galerii Rathaus, Wuttenw Niemczech, w 1998 roku w Galerii Fortunor we Francji, w 1999 roku w Galerii La Maison du Limousin w Paryżu. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-06-22 19:00:00 | 4 | 1500.00 PLN (394,74USD, 357,14EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |
XXIV Aukcja | 2013-04-11 19:00:00 | 4 | 1500.00 PLN (483,87USD, 367,65EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |