Plac Zamkowy w Warszawie
(1906 - 1983) |
olej ,tektura |
40 x 51 cm w świetle passe-partout |
sygnowany po prawej stronie u dołu: T. Roman |
Tadeusz Roman w 1938 roku brał udział w wystawie zbiorowej Akademickiego Związku Zbliżenia Międzynarodowego . Po wojnie miał indywidualną wystawę w łódzkim Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych. |
Cena uzyskana Hammer price |
XXIX Aukcja Dzieł Sztuki | 2016-06-22 19:00:00 | 39 | 3000.00 PLN (789,47USD, 714,29EUR) | 0.00 PLN (0,00USD, 0,00EUR) |